Już w sobotę o ósmej rano rozpoczniemy turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata i walkę o trzeci seed w chińskim LPL. Na start już dość zaskakujące zestawienie, bo zmierzą się ekipy IG, które bardzo szybko odpadło w Play Offach letniego splitu i JD Gaming, które do nich w ogóle nie weszło, ale obie ekipy na wiosnę zagrały w… finale splitu i wtedy zdecydowanie lepszą ekipą było Invictus, które wygrało w bardzo dobrym tempie 3-0.

Latem niby JD Gaming zrewanżowało się za finał, ale było to na koniec czerwca, a wtedy jak wiadomo Rookie chwilowo opuścił zespół i siła bojowa IG spadła drastycznie. Po tej wygranej jednak dużo więcej zmian było w samym JD. Wcześniejsi finaliści w ostatnich spotkaniach letniego splitu grali w mocno zmienionym składzie. Na górnej alejce za Zooma grał Morgan, Xiaohan/Kanavi zmienili Flawlessa w lesie. Oczywiście nie wypadało to jakoś wybitnie, bo letni split skończyli z wynikiem 6-9 i dziesiątym miejscem w tabeli.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Invictus Gaming od wygrania letniego splitu, a potem sensacyjnej porażki w półfinale MSI również zmaga się z wielkimi problemami. Niegdyś nienaruszalna piątka w letnim splicie była bardzo mocno zmieniana, ale koniec końców wrócili do starego rosteru ewentualnie na topie TheShy’a zmienia Duke. Mimo wszystko genialne momenty w letnim splicie przeplatali beznadziejnymi i do końca walczyli o awans do Play Offów, w których już w pierwszej rundzie przegrali na LNG Esports i to 0-3 myślę, że to był zdecydowanie najbardziej beznadziejny mecz w ich wykonaniu w ich historii Bo5.

Jednak minęły dwa tygodnie i mistrzowie świata mają ostatnią szansę by dostać się na MŚ do Europy i bronić trofeum. Już nie ma miejsca na błędy i w ich wypadku te dwa tygodnie przerwy mogły być zbawienne by 'przewietrzyć’ głowy. Do tego pierwszy rywal, który obecnie w żadnym stopniu nie prezentuje formy topowych chińskich drużyn i myślę, że IG może złapać tutaj bardzo dużo pewności siebie. Jestem przekonany, że jeśli otworzą dobrze tę serię to zobaczymy tutaj zaledwie trzy mapy i widzę tutaj fajne value z prognozą 70% dla 3-0, 90% dla wygranej IG oraz 90% na over 24.5 zabójstw we właściwie wszystkich mapach, ale tutaj wytypuje tę pierwsze ze względu na możliwość testowania pewnych postaci.

MeczTypKursBukmacher
Invictus Gaming – JD Gaming3:03.25eFortuna
Invictus Gaming – JD Gaming1 1.33Etoto
Invictus Gaming – JD GamingOver 24.5 zabójstw1.82eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułFinał turnieju regionalnego w LCK! Damwon Gaming vs Kingzone DragonX (Typy i analiza)
Następny artykułZaczynamy Play-in do EU Masters! Origen BCN vs Rogue Esports Club (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.