Jedno z niedzielnych spotkań w Gamers Club w Counter – Strike będzie to rywalizacja pomiędzy DETONA z Havan Liberty. Faworytami tego spotkania niewątpliwie są Ci drudzy i jeśli zagrają mecz na swoim poziomie to powinni zanotować tutaj zwycięstwo.

Darmowe pewniaki z Esportu na dzisiaj

Darmowe pewniaki z Esportu na dzisiaj

Drużyna Liberty po dosyć słabszym okresie zaczęła notować w ostatnich meczach dobre wyniki i tym samym awansować w rankingu o trzy pozycje. Natomiast dla porównania ekipa DETONA w tym samym okresie spadła o tym pozycji w dół i obecnie zajmuje osiemdziesiąte piąte miejsce. Dla porównania ekipa Havan sklasyfikowana jest o trzynaście pozycji wyżej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Atutem zespołu Liberty na pewno jest to, że Ci zawodnicy grają już ze sobą. Na pewno są bardziej ograni od swoich przeciwników i to powinni również wykorzystać podczas tego pojedynku. Analizując w dodatku wyniku zespołu DETONA to podczas ostatnich miesięcy praktycznie nie występowali. Ostatni mecz swój rozegrali w połowie października.

betfan bonus bez depozytu
Nowa oferta darmowych bonusów w zakładach Betfan

Do tego kadrowo można powiedzieć, że na chwile obecną lepiej wyglądają moim faworyci, którzy to powinni zagrać w składzie ALLE, remis, dok i drg. Natomiast jednym godnym uwagi zawodnikiem z drużyną DETONA jest DETONA. W dodaktu podczas ostatnich tygodni z tego zespołu odeszli piria i V$M.

Reasumując, faworytami tego pojedynku wydają się zawodnicy Havan Liverty. Jeśli w tym meczu zagrają na swoim poziomie to śmiem twierdzić, że nie powinni mieć większych problemów z wygraną. A na pewno możliwości mają znacznie większe od swoich przeciwników.

MeczTypKursBukmacher
DETONA – Havan Liberty21.33BetFan

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy z Esportu na dzisiaj – DreamHack – Winter – 3 grudnia (środa)
Następny artykułTypy z Esportu na dzisiaj – 8 stycznia
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.