Czas na pojedynki trzeciej rundy w Counter – Strike: ESL Pro League. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy ENCE z G2 Esports. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 15:30.

Skuteczne typy z Esportu na dzisiaj

Skuteczne typy z Esportu na dzisiaj

Już na samym wstępie trzeba dodać, ze różnica pomiędzy dwoma tymi zespołami jest bardzo duża. Bowiem pokazuje to sam ranking. Ekipa G2 Esports zajmuje dziesiąte miejsce, zaś zespół ENCE sklasyfikowany jest na czterdziestej pierwszej pozycji.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Również oba zespóły mają zupełnie cele na te rozrywki. Drużyna G2 Esports nie dopuszcza innego planu do siebie niż brak awansu do kolejnej rundy w tych rozgrywkach. I trzeba powiedzieć, że są głównymi faworytami do bezpośredniej gry w rundzie zwycięzców. Ich rywale, jak zajmują trzecie miejsce i prawo gry w barażach to będzie ogromny sukces.

Różnica pomiędzy tymi dwoma zespołami jest dosyć spora. I jestem przekonany, że drużyna G2 Esports pewnie i szybko wygra ten pojedynek” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez wpłaty własnej w Superbet

Patrząc na wyniki ENCE to również jeszcze przed rozpoczęciem tego meczu prezentowali się niezwykle slabu. Zaledwie jedna wygrana w dziesięciu meczach jest tego najlepszym dowodem. I nic można powiedzieć, że nic nie zapowiada poprawy w tym meczu.

Zupełnie inaczej wygląda po stronie drużyny G2, która to chociażby wygrała pewnie dwa swoje spotkania, w których to pokonywali Ninjas i Vitality. Również mecze bezpośrednie zdecydowanie przemawiają za ekioqą G2 Esporta. Zawodnicy tego meczu wygrali cztery z pięciu meczy bezpośrednich!

MeczTypKursBukmacher
ENCE – G2 Esports21.41BetFan

5 / 5. Ocen: 1

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPewne typy bukmacherskie z Esportu – 1 marca. Pewniaki za darmo.
Następny artykułTypy bukmacherskie z Esportu – 22 marca. Darmowe pewniaki
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.