Już na początku przyszłego roku, w styczniu, rozpocznie się kolejny sezon zmagań o tytuł najlepszej drużyny Stanów Zjednoczonych w grze wideo o nazwie League of Legends. Będzie on kolejną szansą któregoś z dziesięciu zespołów na zakwalifikowanie się do Mistrzostw Świata i walkę o jeszcze potężniejsze wygrane. Jak co roku, liga amerykańska przyciągnie do siebie masę oglądających z Polski, ale i sporo typerów, którzy upatrywać będą w niej szansy na to, by realizować swoje typy na LCS. W tym krótkim artykule przedstawimy wszystkie informacje niezbędne do typowania przyszłego sezonu LCS, ale też zaprezentujemy nasze własne typy bukmacherskie na LCS 2021, w dokładny sposób prezentując naszą opinię na temat szans wybranych drużyn na sukces pod koniec zmagań ligowych.

typy lcs 2021
Skuteczne typy bukmacherskie na LCS 2021

LCS 2021 – lista drużyn i podstawowe informacje

LCS 2021 wystartuje w styczniu 2021 roku i będzie zakładało pojedynki dziesięciu drużyn. Ich lista nie zmieniła się w stosunku do tej, która była dostępna w ubiegłym już sezonie. Zespoły będą pojedynkowały się w dwóch rundach – wiosennej i letniej. Ta pierwsza pozwoli im zawalczyć o cenne punkty rankingowe, ale i nagrodę pieniężną – druga dodatkowo dołoży do tego możliwość udziału w Mistrzostwach Świata, po uprzednim przejściu przez tak zwane play-iny (eliminacje).

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Lista drużyn, które wezmą udział w zmaganiach LCS 2021 prezentuje się następująco:

 1. 100 Thieves
 2. Cloud9
 3. ⁠Counter Logic Gaming
 4. Dignitas
 5. ⁠Evil Geniuses
 6. ⁠FlyQuest
 7. ⁠Golden Guardians
 8. Immortals
 9. Team Liquid
 10. ⁠Team SoloMid

Sprawdzone typy na LCS 2021

LCS to liga, którą bardzo ciężko jest wytypować. Z jednej strony bowiem posiada pewnych swoich liderów, którzy święcili w niej triumfy już wielokrotnie – z drugiej jednak robią oni to w sposób bardzo nieregularny, a często zespoły z pierwszego miejsca w rundzie wiosennej trafiają na ostatnie w rundzie letniej. Mimo wszystko jednak jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2021 zdołaliśmy wypracować własne typy na LCS, które uważamy nie tylko za sprawdzone (bo są poparte danymi analitycznymi oraz własnym doświadczeniem), ale też za godne zaufania.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN
 • Największe szanse na triumf w sezonie 2021 amerykańskich rozgrywek ma naszym zdaniem zespół Cloud9, który prezentuje najbardziej stałą, a jednocześnie dobrą formę od wielu sezonów. W jego skład wchodzą też nazwiska, które każdy siedzący w branży typujący z pewnością kojarzy. Drużyna z sezonu na sezon nabiera pewności siebie, co jest widoczne w ilości meczów, w których dominuje i tłamsi przeciwników. Naszym zdaniem jest to pretendent numer jeden do tytułu Mistrza Stanów Zjednoczonych.
 • Choć ⁠Team SoloMid nie zdołał osiągnąć nic na Mistrzostwach Świata w 2020 roku, może mieć chrapkę na więcej w tym sezonie. Chrapka to jednak nie wszystko – naszym zdaniem swoje ambicje może popierać umiejętnościami i solidnym składem personalnym, który doskonale pasuje do współczesnej „mety” (postaci, którymi obecnie się gra).
 • Dobrym zespołem jest także team Liquid i choć nie uważamy go za najlepszą drużynę w USA, naszym daniem ma duże szanse na trafienie do pierwszej trójki. Mimo, że lubi grać bardzo nieregularnie, czego dowodem był poprzedni sezon.

Gdzie realizować typy na LCS 2021? – bukmacherzy z najlepszą ofertą

League of Legends w przeciągu ostatnich kilku lat nabrało na popularności i stało się częścią oferty każdego z najlepszych polskich bukmacherów. Własne typy bukmacherskie na LCS możemy więc realizować u niemal każdego operatora – z tym jednak, że nie każdy przykłada się do swojej oferty na nie. Już na start warto posiadać konto u co najmniej kilku z nich, by zawsze mieć dostęp do najlepszych kursów, ale i do pełnego pokrycia. Zwłaszcza jeśli celujemy w obstawianie w formule „na żywo”. Do firm, które można uznać za „pewniaki” właśnie pod względem typowania rozgrywek LCS należą:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • STS – jeden z najbardziej solidnych, ale i godnych zaufania wyborów. Operator, który od wielu lat aktywnie wspiera e-sport, a u którego LCS zawsze spotyka się z kompletnym pokryciem. Gracze mogą na www.STS.pl liczyć nie tyko na pełną i konkurencyjną ofertę, ale też wiele promocji nakierowanych właśnie na rozgrywki e-sportowe.
 • Fortuna – bukmacher, u którego można liczyć na kompletną i bardzo ciekawą ofertę na rozgrywki LCS, dodatkowo wzbogacaną solidnymi bonusami. Na tle innych wyróżnia się przede wszystkim programem lojalnościowym – punkty w www.eFortuna.pl możemy zbierać również przy korzystaniu z oferty na e-sport. Fortuna dużo spotkań pokrywa formatem „na żywo”, co docenią gracze preferujący właśnie jego.
 • Betclic – Betclic już od dawna słynie z ilości rynków bukmacherskich na oferowane przez siebie wydarzenia sportowe. Posiada ich najwięcej również w zakresie rozgrywek LCS. Oprócz szerokiej palety możliwości typowania, można na www.Betclic.pl liczyć również na solidne kursy, także na standardowe stawianie na zwycięzcę danego spotkania.

Kiedy wystartuje sezon 2021 zmagań LCS?

Jak co roku, nowy sezon LCS wystartuje w styczniu 2021 z rundą wiosenną. Po jej zakończeniu i krótkiej przerwie, drużyny przejdą do rundy letniej, z której niemal bezpośrednio (nie wszystkie, oczywiście) przejdą do Mistrzostw Świata.

betfan bonus bez depozytu
Nowa oferta darmowych bonusów w zakładach Betfan

Czy typy na LCS warto obstawiać na kuponach AKO?

Zdecydowanie NIE. League of Legends to gra bardzo nieprzewidywalna i choć wiele można wytypować, nigdy nie można być w stu procentach pewnym zakładu. Kupony AKO tylko zwiększają ryzyko – w tym przypadku lepiej ostawić na znacznie bezpieczniejszą opcję w postaci kuponów SOLO.

Co brać pod uwagę przy budowaniu własnych typów na LCS?

Chcąc skutecznie obstawiać typy na esport musimy przede wszystkim aktualną formę poszczególnych zawodników. Każdy z nich trenuje na co dzień na kontach publicznych – wystarczy więc przejrzeć ich statystyki. W tym, aby uczynić typy na LCS 2021 skutecznymipomoże również śledzenie wersji gry. Kolejne jej aktualizacje wprowadzają spore zmiany w czempionach, którymi posługują się gracze – warto wiedzieć, czy ich ulubione postaci nie doczekały się osłabienia (tak zwanego „nerfa”). Wręcz trzeba patrzeć też na passę każdej z drużyn, która często warunkuje jej pewność siebie. Jeśli tylko możemy, sięgajmy też po obstawianie w modelu „na żywo”, w tym konkretnym przypadku bardzo polecanym.

5 / 5. Ocen: 6

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie z Esportu – 25 stycznia. Pewne typy
Następny artykułPewne typy z Esportu z Pro League – 1 lutego. Darmowe pewniaki
Legalni bukmacherzy online, promocje i bonusy za darmo od najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych. Typy bukmacherskie i analizy esportowe za darmo.