Już w poniedziałek 22 marca zostaną rozegrane kolejne mecze w rozgrywkach ESL Pro League w grze Counter Strike. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy zespołami Cloud9 z FURIA. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 19:00.

Skuteczne typy z Esportu na dzisiaj

Skuteczne typy z Esportu na dzisiaj

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Chyba zbyt dużo osób nie zaskoczę twierdząc, że faworytami tego spotkania jest zespół FURI. Różnica pomiędzy tymi drużynami jest niezwykle wyraźna. Co zresztą pokazuje to ranking. Ekipa Cloud9 zajmuje dwudziestą szóstą pozycję w rankingu, zaś ekipa FURII sklasyfikowany jest na dwunastej pozycji.

Dodać trzeba również, ze zespół FURI prezentuje się dużo lepiej od swoich rywali. Bowiem zawodnicy tej ekipy rozegrali dwa spotkania i co najważniejsze dwa pewnie wygrali. Pokonując bez najmniejszych problemów drużyny Team One oraz NaVi.I w przypadku wygranej awansują na pierwsze miejsce w swojej grupie.

Obie drużyny dzieli dosyć sporo. W dodatku ekipa FURI zrobiła spory postęp na przestrzeni ostatnich miesięcy i podczas tego spotkania powinni wygrać i to mają możliwości, aby zakończyć ten mecz w dwóch mapach” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Zespół Cloud9 rozegrał w rozgrywkach ESL Pro League trzy mecze i bilans nie jest zbyt dobry: jedna wygrana i dwie porażki to potwierdza. Kolejno musieli uznać wyższość zespół NaVi, która to ekipa nie prezentuje się zbyt porywająco oraz z Gambit. Dodać trzeba również, że pomimo zwycięstwa z Team One nie przekonali swoją grą. Bowiem byli zdecydowanymi faworytami swojego spotkania, a pomimo to mecz wygrali dopiero w trzeciej mapie.

Mecze bezpośrednie również przemawiają wyraźnie za zespołem FURI. Bowiem wspomniany zespół wygrał trzy ostarnie starcia z Cloud9.

Spotkanie Cloud9 – FURIA można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Cloud9 – FURIA21.41BetFan

5 / 5. Ocen: 1

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 15 marca. Pewniak dnia
Następny artykułTYPY BUKMACHERSKIE Z ESPORTU – 31 MARCA. DARMOWE PEWNIAKI NA DZISIAJ
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.