Przed nami kolejne pojedynki rozgrywane w grze League of Legends w Pro League w Chinach. Na poniedziałek 25 stycznia zaplanowano dwa mecze. Pierwszy z nich będzie to rywalizacja pomiędzy EDward Gaming z TT Gaming.

League of Legends w Pro League: Darmowe typy bukmacherskie

League of Legends w Pro League: Darmowe typy bukmacherskie

W drugim spotkaniu zmierzą sie ze sobą drużyny, które sąsiadują w tabeli. Mowa tutaj o rywalizacji pomiędzy JD Gaming z Rare Atom.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

EDward Gaming – TT Gaming

Trudno spodziewać się tutaj innego wyniku niż zwycięstwo tego pierwszego zespołu. Różnica jest ogromna pomiędzy tymi drużynami. Poza tym grają o zupełnie inne cele. Zawodnicy EDward z pewnością zaliczani są do czołowych drużyn na koniec tych rozgrywek. Obecnie nie przegrali żadnego meczu i „idą od zwycięstwa do zwycięstwa”. Przegrali póki co tylko na dwóch mapach, a jedynie Royal Never Give Up mają lepszy wynik.

Drużyna TT w trzech meczach póki co wygrała zaledwie jedną mapę. To sprawia, że w tabeli zajmują przedostanie miejsce. Owszem grali z czołowymi zespołami, w których zdecydowanie odstawali od swoich rywali. I na pewno nie łatwiej na pewno będzie im teraz. Osobiście spodziewam się, że nawet nie wygrają żadnej mapy. Trudno spodziewać się, żeby atmosfera w tym zespole była również zbyt dobra, ponieważ w piętnastu ostatnich swoich występach wygrali zaledwie raz.

fortuna freebet za darmo
Freebet bez depozytu w Fortunie

JD Gaming – Rare Atom

Obie drużyny mają póki co taki sam bilans: jedno zwycięstwo i dwie porażki. Jednak jest to idealna okazja do kolejnych punktów dla zespołu JD. Jest to drużyna, która góruje nad swoimi rywalami pod względem doświadczenia i możliwości. Jak dobrze wiadomo zaliczany ten zespół jest do jednych z najlepszych na Świecie. JD przecież grał w ćwierćfinale Mistrzostw Świata, gdzie to niespodziewanie przegrali z Suning.

Jednak to tylko pokazuje, jak spore możliwości i potencjał posiada ten zespół. Stać przecież ich jest na walkę z czołowymi zespołami. I mam nadzieję, że to potwierdzą podczas tych rozgrywek. Drużyna Rare odstaje od swoich przeciwników i to dosyć znacząco. CO chyba najlepiej pokazują mecze bezpośrednie. Na pięć ostatnich starć wszystkie wygrali zawodnicy JD.

MeczTypKursBukmacher
EDward Gaming – TT GamingEDward -1.51.35BetFan
JD Gaming – Rare Atom11.42STS

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułLoL Pro League – Chiny: Darmowe typy na dzisiaj – 18 stycznia
Następny artykułTypy bukmacherskie na LCS 2021 – Gotowe kupony
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.