Jedyne środowe spotkanie ćwierćfinałowe w rozgrywkach Leaugue of Leagens Champions Korea będzie to pojedynek pomiędzy zespołami Hanwha Life z Nongshim RedForce. Faworytami tego spotkania są Ci pierwsi i nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Skuteczne typy na dzsiaj z Esportu za darmo

Skuteczne typy na dzisiaj z Esportu za darmo

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Parząc na fazę zasadniczą to można powiedzieć, ze lepiej zaprezentowała się drużyna Hanwhy Life, która zmagania zakończyła na trzeciej pozycji z dorobkiem dwunastu punktów. Zawodnicy Nongshi uzbierali ich siedem co dało im szóstą lokatę.

Warto tym samym dodać, że obie ekipy grały ze sobą dwukrotnie. I to za każdym razem lepsi okazali się zawodnicy Hanwha Life, którzy wygrali odpowiednio 2-1 oraz 2-0.

Drużyna Hanwha Life jest znacznie mocniejszą drużyną i jeśli zaprezentują się na takim poziomie co w rundzie zasadniczej to powinni wygrać pewnie te spotkanie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Patrząc również na możliwości, ale i potencjał to również to przemawia za drużyną Hanhwy. Zawodnicy tej ekipy nie raz przecież pokazywali, że stać ich jest na bardzo dużo. Grając nawet z czołowymi zespołami, jak Gen. GH i DWG zagrali całkiem dobre pojedynku.

Tego zdecydowanie nie można powiedzieć o zespole Nongshim. Ta ekipa w dziesięciu ostatnich meczach wygrała cztery razy. A zaznaczyć trzeba, że jak wygrywała to przede wszystkim z dosyć przeciętnymi zespołami, jak Fredit, Afreeca, czy też Liiv SANDBOX, które sklasyfikowane zostały na trzech ostatnich meczach na koniec rudny zasadniczej.

Spotkanie Hanwha Life – Nongshim RedForce można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hanwha Life – Nongshim RedForceHanwha Life – 1.51.41BetFan

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie z Esportu – 22 marca. Darmowe pewniaki
Następny artykuł1500 PLN na start w Etoto.
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.