Jedno z dwóch poniedziałkowych spotkań w rozgrywkach Espotowych w grze League of Legends: LoL Pro League (Chiny) będzie to pojedynek, w którym zmierzą się ze sobą drużyny Rare Atom z FunPlus Phoenix. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Darmowe pewniaki z Esportu na dzisiaj

Darmowe pewniaki z Esportu na dzisiaj

Na samym stępie trzeba powiedzieć, że zapowiada się dosyć wyrównane spotkanie, w którym to wskazać jednoznacznego faworyta nie jest łatwo. Jednak osobiście daję nieco większe szanse zespołowi Rare.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Obecnie ta ekipa zajmuje drugie miejsce, zaś FunPlus piątek. Lecz moim faworyci w ostatnim czasie lepiej się prezentowali: cztery zwycięstwa i jedna porażka. Ulegali jedynie zespołowi JD Gaming, ale nie był to żaden wstyd, bowiem jest to obecnie czwarta drużyna rozgrywek. Poza tym to było dosyć wyrównane spotkanie.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

W tym samym okresie zawodnicy drużyny FunPlus Phoenix dwukrotnie przegrali i trzy razy wygrywali. Warto jest nadmienić, że musieli uznać wyższość słabszych od siebie drużyn, jak Bilibili Gaming oraz Invictus Gaming. Z tym drugim zespołem przegrali nie wygrywając nawet żadnej mapy!

Spotkanie Rare Atom – FunPlus Phoenix można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Rare Atom – FunPlus PhoenixRare Atom – 1.51.30STS
Rare Atom – FunPlus Phoenix11.76BetFan

5 / 5. Ocen: 1

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie z Esportu na dzisiaj – 30 czerwca
Następny artykułDarmowe typy z Esportu na dzisiaj – 3 sierpnia (wtorek)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.