W piątek 18 września zostaną rozegrane trzy pojedynki w grze Counter – Strike w rozgrywkach ESL Pro League. Mecze będą miały miejsce w grupie B.

Darmowe pewniaki z Esportu na dzisiaj

Darmowe pewniaki z Esportu na dzisiaj

Ja osobiście wybrałem dwa spotkania do obstawienia. Pierwsze z nich będzie to pojedynek pomiędzy Faze Clan z Ninjas in Pyjamas, a drugi Fnatic z Astralis.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

FaZe Clan – Ninjas in Pyjamas

Drużyna FaZe spisuje się bardzo słabo w rozgrywkach ESL Pro League. I trudno spodziewać się nagłej poprawy. Przegrali wszystkie pięć spotkań. W dodatku wygrali przy tym zaledwie jedną mapę. To już wszystko pokazuje, jak słabo im idzie. Grając nawet z zespołem poza TOP 4, czyli Fnatic przegrali i to bardzo wyraźnie. W ostatnim meczu mierzyli się z Spirit i też musieli uznać wyższość rywala.

W rankingu gry CS lepiej wygląda drużyna Ninjas, która zajmuje szóste miejsce. Z drugiej strony zespół FaZe to ósma drużyna, ale jak widać nie radzą sobie za dobrze. Owszem mecze bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami wygrywała ekipa FaZe w ostatnim czasie. Jednak trudno spodziewać się tutaj nagłej poprawy ich gry.

Tym bardziej, że nieznacznie lepiej wygląda gra zespołu Ninjas. Udało im się pokonać chociażby z mousesports. Do tego stoczyli dosyć wyrównane mecze z zespołami Vitality i Spirit.

poslki bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Fnatic – Astralis

Ten mecz natomiast ma jednego i wyraźnego rywala. Rzecz jasna jest im zespół Astralic, który zajmuje drugie miejsce w grupie B z bilansem czterech wygranych i jednej porażki. Ekipa Fnatic zajmuje szóstą pozycję notując do tej pory dwie wygrane i trzy porażki.

Pomimo, że w rankingu obie te drużyny sąsiadują ze sobą to w rozgrywkach ESL Pro League zdecydowanie lepiej radzi sobie zespół Astralic. Nie tylko wygrywają przekonująco, ale i są w dobrej formie. Wygrane w ostatnich meczach z Vitality i mousesports są tego najlepszym dowodem.

Spotkania z Esportu można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
FaZe Clan – Ninjas in Pyjamas21.62BetFan
Fnatic – Astralis21.40BetFan

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy dnia z ESL Pro League – 12 września [sobota]
Następny artykułTypy z Esportu – 5 października [poniedziałek]
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.