Czas na pojedynek finałowy w rundzie zwycięzców w Counter Strike – DreamHack – Fall. W piątkowy wieczór wystąpią w nim drużyny Astralis z Team Vitality. Faworytem tego pojedynku są Ci pierwsi, chociaż można powiedzieć, że zapowiada się ciekawy pojedynek.

Pewne typy z Esportu na dzisiaj

Pewne typy z Esportu na dzisiaj

Warto jest zaznaczyć, że zmierzą się tutaj dwie czołowe drużyny w grze Counter Strike. Obecnie ekipa Astralis zajmuje drugie miejsce, zaś zespół Vitality sklasyfikowany jest na trzeciej pozycji.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Patrząc na grę obu ekip od ćwierćfinału to można powiedzieć, że nieznacznie lepiej zaprezentowała się drużyna Vitality, która wygrała pewnie swoje dwa mecze po 2-0. Ogrywali kolejno zespół Ninjas i BIG. Natomiast zawodnicy Astralis najpierw pokonali w dwóch mapach ekipą Godsent, zaś w pófinale okazali się lepsi od Fnatic wyrywając 2-1.

Jednak trzeba powiedzieć, że drużyna Astralis znajduje sie w bardzo dobrej dyspozycji. Regularnie wygrywają swoje mecze. W dziewięciu ostatnich meczach za każdym razem wygrywali swoje starcia. W tym dosyć pewnie ogrywali takie drużyny, jak m.in. mousesports, czy też comLexity.

poslki bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Natomiast drużyna Vitality już tak dobrze sobie nie radziła w ostatnich tygodniach. Mają za sobą kilka dosyć przeciętnych meczy, jak to miało miejsce chociażby z mousesports, compLexity, czy FaZe, w których to przegrywali dosyć wyraźnie.

Patrząc na mecze bezpośrednie to również one przemawiają zdecydowanie za drużyną Astralis, która to wygrała cztery z pięciu ostatnich meczy z Vitality. I co najważniejsze wszystkie te mecze miały miejsce w minionych tygodniach. Śmiem twierdzić, że nie będzie to łatwe spotkanie, ale ostatecznie powinna górą być ekipa Astralis.

Spotkania z Esportu można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Astralis – Team Vitality11.45BetFan

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy z Esportu – 5 października [poniedziałek]
Następny artykułEsport: Intel Extreme Masters – Typy bukmacherskie na 6 listopada (piątek)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.