Czas na kolejne mecze w fazie grupowej podczas Mistrzostw Świata w League of Legends. W poniedziałek 5 października zostanie rozegranych sześć spotkań w grupach A, B i C.

Typy z analizą z Mistrzostw Świata w League of Legends

Typy z analizą z Mistrzostw Świata w League of Legends

Przed nami chociażby spotkania pomiędzy takimi zespołami, jak JD Gaming z Rogue. Jednak najciekawszy mecz w tej serii będzie to rywalizacja pomiędzy Top Esports z DRX.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

League of Legends typy bukmacherskie

Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się pomiędzy JD Gaming z Rogue. Bukmacherzy w roli zdecydowanych faworytów stawiają tych pierwszych i nie ma się czemu dziwić. Obecnie drużyna JD radzi sobie dużo lepiej. Zaledwie trzy przegrane w ostatnich dziesięciu meczach są tego najlepszym dowodem. A mierzyli się przecież z zespołem DAMWON, a poza tym zaliczani są do czołowych drużyn na Świecie. Z pewnością dla nich plan minimum jest to wyjście z grupy.

Nie chce mi się wierzyć, żeby drużyna Rogue walczyła o awans z grupy. Obecnie zajmują trzydzieste ósme miejsce w rankingu. Poz tym ten zespół w ostatnich tygodniach zbyt dużo nie grał. We wrześniu zawodnicy Rogue rozegrali zaledwie jeden mecz. Łącznie w ostatnich dziesięciu meczach zanotowali po pięć wygranych i tyle samo przegranych.

betfan kod promocyjny na bonus
Betfan Kod bonusowy na start

Na pewno nie jest łatwo wskazać jednoznacznego faworyta w rywalizacji pomiędzy Top Esports z DRX. Bowiem zmierzą się ze sobą ekipy, które należą do czołowych drużyn na Świecie. I zalicza się je do ostatecznej wygranej podczas Mistrzostw Świata.

Chociaż trzeba przyznać, że znacznie lepiej radzą sobie zawodnicy Top Esport, którzy do tego meczu przystąpią w bardzo dobrych nastrojach. Wygrali pięć ostatnich meczy, w tym rozgrywki Pro League w Chinach. Pokonując w finale JD Gaming. Natomiast drużyna DRX doszła do finału Mistrzostw Korei, a tam praktycznie nic nie mieli do powiedzenia w rywalizacji z DAMWON, gdzie przegrali 3-0.

Spotkania z Esportu można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
JD Gaming – Rogue11.40BetFan
Top Esport – DRX11.40BetFan

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy z Esportu – 18 września [piątek]
Następny artykułTypy z Esportu – 23 października [piątek]
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.