W czwartek 20 sierpnia emocji w świecie E-sportu nie zabraknie. Przed nami chociażby spotkania półfinałowe w rundzie przegranych w rozgrywkach gry Counter – Strike w ESL One – Cologne.

Darmowe pewniaki z Esportu

Darmowe pewniaki z Esportu

W pierwszym spotkaniu dojdzie do rywalizacji pomiędzy zespołami BIG z Ninjas in Pyjamas. W drugim pojedynku drużyna Heretics zmierzy się z Fnatic.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Big – Ninjas

Zespół BIG można śmiało powiedzieć, że jest wyraźnym faworytem meczu z Ninjas. Podczas ostatnich dni prezentowali się bardzo dobrze, nie mieli przecież problemów z wygraniem swoich pojedynków. Na pięć meczy wygrali cztery. Natomiast w zespole Nuunjas była zupełnie inna tendencja. A mianowicie jedna wygrana i cztery porażki.

W dodatku zawodnicy drużyny BIG podczas ostatnich tygodni dosyć pewnie wygrywali przecież swoje mecz z takimi drużynami, jak OG, Heroic, czy też Endpoint. Tego nie można na pewno powiedzieć o zawodnikach drużyny Ninjas,którzy to w dodatku mieli ogromne problemy z wygraniem nawet jednej meczy. Pomimo regularnych porażek z Fnatic, Godsent, North i OG udało im się ugrać tylko jedną mapę.

poslki bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Heretics – Fnatic

Śmiało można powiedzieć, że faworyt tego meczu jest tylko jeden. A mianowicie jest im wyłącznie drużyna Fnatic, która to w dodatku powinna wygrać ten mecz w dwóch mapach. Wynika to z tego, że drużyna Heretics znajduje się w bardzo słabej dyspozycji. Na dziesięć ostatnich meczy, aż dziewięć wygrali.

Owszem drużyna Fnatic w ostatnich tygodniach nie grała na swoim poziomie, gdzie to mieli problemy z wygraną. Jednak we wcześniejszych pojedynkach wygrywali i to regularnie. W dodatku drużyna Fnatic należy do czołowych drużyn na świecie. Tego nie można przecież powiedzieć o drużynie Heretics, która sklasyfikowana jest poza TOP 30.

Spotkania z Esportu można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Big – Ninjas 11.52BetFan
Heretics – FnaticFnatic – 11.52BetFan

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy z Esportu – 5 sierpnia [wtorek]
Następny artykułTypy dnia z ESL Pro League – 12 września [sobota]
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.