W czwartek 3 grudnia zostaną rozegrane spotkania w grze Counter – Strike DreamHack – Winter. Jedno z tych pojedynków będzie to mecz pomiędzy compLexity Gaming z FaZe Clan. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.

Darmowe pewniaki z Esportu na dzisiaj

Darmowe pewniaki z Esportu na dzisiaj

Inne z czwartkowych spotkań w Counter – Strike DreamHack – Winter będzie to rywalizacja pomiędzy Rugratz – Triumph. Wyraźnym faworytem tego meczu jest ta druga drużyna.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

compLexity Gaming – FaZe Clan

Faworytami tego spotkania są gospodarze i według mnie to właśnie oni powinni zanotować wygraną. Zespół FaZe można powiedzieć, że od jakiegoś czasu nie porywa swoimi wynikami, gdzie od od dłuższego czasu jest spadek w rankingu. Jeśli zobaczymy na ich ostatnie wyniki to jedynie można powiedzieć, że dobrze zaprezentowali się w Intel Extreme Masters XV – New York Online: Europe. W pozostałych turniejach zajmowali dosyć odległe miejsca.

Natomiast tego nie można powiedzieć o drużynie compLexity Gaming, która w ostatnich tygodniach najgorsze wynik zanotowała podczas ESL One: Cologne 2020 Online – North America. Natomiast w pozostałych turniejach jak występują to za każdym razem udaje im się zanotować bardzo dobre wyniki. Patrząc na zawodników to również lepiej to wygląda po stronie ekipy compLexity Gaming i to właśnie ten zespół powinien zanotować wygrana. Do drużyny w dodatku dołączył jest, który jest na pewno poważnym wzmocnieniem,

poslki bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Rugratz – Triumph

Warto jest na samym wstanie zaznaczyć, ze różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora. Drużyna Rugratz nie gra zbyt często ma też przestoje. Obecnie zajmuje ta drużyna czterdzieste miejsce w rankingu.

Dużo lepiej to na pewno wygląda po stronie zespołu Triumph, który sklasyfikowany jest na dwudziestej czwartej pozycji. Do tego prezentują się cały czas bardzo dobrze. Widać, że ich forma idzie do góry w rakingu.

Śmiało można powiedzieć, że doświadczenie, czy też zagrane na pewno przemawia tutaj za tym drugim zespołem. Patrząc na ostatnie miesiące to dla drużyny Rugratz będzie to dopiero piąty oficjalny mecz. Tego natomiast nie można powiedzieć ni nich rywalach, którzy chociażby w Intel Extreme Masters XV – Beijing Online: North America zajęli drugie miejsce.

MeczTypKursBukmacher
compLexity Gaming – FaZe Clan11.45BetFan
Rugratz – Triumph21.40BetFan

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTypy z Esportu na Counter Strike w DreamHack – 26 listopada (czwartek)
Następny artykułTyp dnia z Esportu – 20 grudnia (niedziela)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.