Jest naprawdę minimalne prawdopodobieństwo by było to spotkanie ciekawe dla oka. Obie ekipy preferują dość spokojny, a wręcz kontrolny styl i jeśli nie dopisze rng i na mapie nie pojawią się wartościowe smoki od początku to akcji od pierwszej minuty zobaczymy raczej mało, a jak już to obecnie podstawowe rotacje.

Origen przynajmniej na papierze powinno być 'kulą u nogi’ europejskich ekip pracujących na wspólny wynik regionu. Nie grają ostatnio dobrze i nawet przed turniejem przegrali na Splyce, a w LEC bliżej im środka tabeli niż tych dwóch eksportowych ekip. Ewidentnie nie leży im obecna meta i dużo bardziej woleli końcówkę wiosennego splitu, gdzie duży nacisk był na środek rozegrania.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Tylko, że tutaj nawet na środku rozegrania będą mieli spore problemy, bo myślę, że Bjergsen kompletnie zneutralizuje Nukeducka, a to może tylko oznaczać jedno – duże kłopoty dla Origen. Właściwie to ich dwa atuty są mocno kontrowane przez TSM, bo przecież i Patrik będzie miał bardzo ciężkie zadanie grając przeciwko Zvenowi.

Wbrew bukmacherom uważam, że minimalnym faworytem w tym spotkaniu będzie ekipa TSM. Jednak nie tego dotyczy ta analiza. Uważam, że będzie to spotkanie bardzo underowe. TSM w LCSie ma średnią zabójstw na poziomie lekko powyżej 23 na mecz. Origen ma bilans niewiele lepszy, bo tylko 24 zabójstwa na mecz. Nie spodziewam się tu więcej niż nawet 20 killi w około 30 minutowej mapie i biorąc pod uwagę zarówno małe szanse na 'rzeźnie’ jak i lekką przewagę TSM powinni również obronić dodatni handicap na zabójstwa. Moje prognozy to aż 85% na under zabójstw i 80% na handicap.

MeczTypKursBukmacher
Team SoloMid – OrigenUnder 27.5 zabójstw1.50LvBet
Team SoloMid – Origen1 (+4.5 zabójstw)1.70STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułInauguracja Rift Rivals! Cloud 9 vs G2 Esports (Typy i analiza)
Następny artykułDamwon Gaming idzie jak burza! Czy Hanwha Life Esports zdoła ich zatrzymać? (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.