Piąty tydzień LEC to pierwsze okienko na dokonywanie zmian w składach drużyn, ale również i na pozycji trenera. Na wymianę dwóch graczy zdecydował się zespół Rogue i drugi z Polaków tj. Oskar 'Vander’ Bogdan razem z 'Finnem’ przechodzi do głównej drużyny, zaś Profit i Wadid grają już w akademii, która uczestniczy w Ultralidze.

Jednak 3 dni to trochę mało by poprawić bardzo słabą grę makro zespołu Rogue, ale według mnie same pojawienie się szczególnie Vandera bardzo poprawi jakość dolnej alejki i to bardzo ważne kiedy grasz na Upseta i Ignara. Na pewno pojawią się jednak pewne błędy i brak synergii w zespole, ale mogą się również pojawić zagrania, których normalnie w LEC nie widzimy, a potrafią zmienić wynik meczu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Schalke ostatniego tygodnia nie zaliczy do udanych. Chociaż pierwszego dnia ograli Misfits, czyli jednych z faworytów splitu, ale na chwilę również raczej niewypał jeśli chodzi o to. Wszyscy myśleli, że w sobotę Schalke samotnie usiądzie na pozycji wicelidera, ale tak się nie stało i sensacyjnie przegrali z Origen po bardzo słabym meczu.

Myślę, że mogło się wkraść trochę niepewności w ich szeregi po tak słabym spotkaniu, a z drugiej strony w Rogue już.. gorzej być nie może i te dwie nowe twarze mogą wnieść nową jakość do zespołu. Patrząc na zmiany w patchu jak i styl gry obu drużyn zdecydowałem się na dodatni handicap zabójstw +7.5 w stronę Rogue jak i Under 22.5 zabójstw. Oba typy z prognozą 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Rogue – FC Schalke 041 (+7.5 zabójstw)1.85STS
Rogue – FC Schalke 04Under 22.5 zabójstw1.83STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBogata oferta na E-sports w STS! Pojedynek z LEC Origen vs ExceL Esports (Typ i analiza)
Następny artykułNie ma na co czekać! Sobotnie starcie SK Gaming vs Fnatic (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.