Obie ekipy mają już tylko po cztery spotkania do końca fazy grupowej i oczywiście kompletnie inne priorytety. JAG ma jeszcze szanse na utrzymanie, ale w to nie wierzę, bo musieliby wygrać ostatnie cztery mecze, a mają jeszcze SKT i Griffin, zaś Kingzone walczy o awans do Play Offów i to akurat jest bardzo realny scenariusz.

Tydzień temu JAG dość sensacyjnie wygrało swój pierwszy mecz w lidze i w sumie zawdzięczają to szkolnym błędom AF na pierwszej mapie, ale trzeba im pogratulować, że mimo wszystko potrafili je wykorzystać. Jednak już w meczu z Hanwhą wszystko wróciło do 'normy’ i zdecydowana porażka 0:2, a mecz w żadnym momencie nie był zagrożony.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Teraz poprzeczka idzie jeszcze w górę, bo Kingzone to w mojej opinii drużyna jeszcze lepsza od Hanwhy, a do tego w naprawdę dobrej formie. W ostatnim czasie pokonali innych pretendentów do Play Offów Sandbox, Hanwhę i Damwon i to wszystkich 2:0. Przegrali również z SKT, ale SKT jest teraz w naprawdę dobrej formie i mogą zagrozić samemu Griffin.

Wydaje mi się, że to będzie 'mecz do jednej bramki’. Rascal i Pawn powinni zdominować swoje solo linie, ale i Deft z Tusinem ostatnio wyglądali naprawdę imponująco. Wszystko skontroluje Cuzz z lasu i JAG nie będzie miało żadnego podjazdu. Myślę, że rywale do końca sezonu ugrają maks jedną mapę i to nie będzie w tym pojedynku, a na mój typ dam 8/10.

MeczTypKursBukmacher
Kingzone DragonX – Jin Air Green Wings2:01.40eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.  Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSTS zmniejsza stawki na przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Następny artykułSandbox chce obronić drugą lokatę! Sandbox Gaming vs KT Rolster (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.