Można powiedzieć, że obie ekipy są praktycznie symetrycznie identyczne. FunPlus obecnie niepokonane z wynikiem 6-0 i mapami 14-2, zaś Vici Gaming jeszcze bez zwycięstwa notuje 0-6 i 3-12 w mapach. Właściwie to już dobitnie obrazuje przewagę jaką posiadać będzie zespół FunPlus w tym spotkaniu.

Vici Gaming zajęło ostatnie miejsce w wiosennym splicie i w letnim jak widać są na dobrej drodze by ponowić ten 'wyczyn’. Chociaż start splitu mieli relatywnie udany. Urwane mapy na Suning i Topsports sugerowały, że mogą być zagrożeniem dla ekip występujących w LPL, ale z każdym patchem gra sypała się coraz bardziej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

FunPlus Phoenix wróciło po przegranych zawodach Rift Rivals, gdzie w finale musieli uznać wyższość koreańskiego LCK, ale sam zespół nie może mieć zbyt wiele sobie do zarzucenia. Turniej skończyli z wynikiem 3-1 (przegrana mapa na Kingzone), ale w finale przy stanie 0-2 potrafili ograć koreańskie Griffin i zrobili to w naprawdę wielkim stylu udowadniając niedowiarkom, że są gotowi na rywalizację na scenie międzynarodowej.

Wygranie fazy grupowej w LPL na pewno im dość mocno ułatwi wyjazd na mistrzostwa świata, a by tak się stało trzeba wygrywać poszczególne spotkania. Obecna meta daje im możliwość tak oryginalnych wyborów jak Pantheon na środkowej alejce, ale i ich indywidualne umiejętności po prostu wymuszają tutaj 2:0 dla nich. Vici Gaming nie powinno mieć w tej kwestii nic do powiedzenia i nie wygrają mapy na 90%.

MeczTypKursBukmacher
FunPlus Phoenix – Vici Gaming2:01.47STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułNajciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia! Team Vitality vs Fnatic (Typ i Analiza)
Następny artykułLCS NA wraca na salony! 100 Thieves vs Echo Fox (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.