Niestety w tym przypadku zawodnicy z Wietnamu grający rolę Dawida nie dostaną w swoje ręce nawet procy. Damwon Gaming jest w tym meczu murowanym faworytem i każde inne rozstrzygnięcie niż 3:0 na ich korzyść trzeba będzie przyjąć tutaj jako prawdziwą sensację, ale przecież już w tym roku widzieliśmy kilka naprawdę niespodziewanych rozstrzygnięć.

Typowałem ekipę Lowkey do wygrania grupy C, ale niestety trochę rozczarowali mnie swoją grą. Już w pierwszej grze sensacyjnie przegrali na MEGĘ i chociaż potem częściowo zrehabilitowali się na Hong Kong Attitude to jednak w drugim dniu zmagań w tej grupie wygrali na MEGĘ, ale polegli z Tajwańczykami i ostatecznie wylądowali na drugim miejscu. W najważniejszym spotkaniu zdecydowanie zjadł ich stres i nie grali swojego 'młynu’, a chcieli grać standardową Ligę Legend i dostali stompa od rywali.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Damwon choć zrobiło 4-0 w grupie i każdy tak przewidywał to jednak styl w jakim to zrobili nie był jakiś wybitny. Widać, że Koreańczycy jeszcze nie grają na pełnej koncentracji i popełniają masę błędów indywidualnych, ale ciężko im się dziwić skoro na treningach mają cięższe przeprawy niż podczas Play Inów do mistrzostw świata. Jednak ma to swoje plusy, a więc bardzo dużą ilość zabójstw, bo w meczach Damwon ich średnia to aż 27.

Wietnamczycy muszą zdać sobie sprawę, że bez wczesnej agresji nie mają absolutnie żadnych szans na to by urwać chociażby mapę, bo Damwon Gaming jest o trzy klasy lepsze w każdym innym elemencie gry i w późniejszych walkach drużynowych zmiażdżą rywali jeśli ci nie wyrobią sobie odpowiedniej przewagi już na liniach. Myślę, że nawet 3k golda na plus do 15 minuty to będzie mało dla Lowkey by wyrwać mapę. Jednak Koreańczycy popełniają sporo błędów indywidualnych, które Wietnamczycy powinni wykorzystywać i robić te 6-8 zabójstw na mapę i uważam, że w każdej z trzech map zobaczymy over 23.5 zabójstw z prognozą 90% na każdą mapę.

MeczTypKursBukmacher
Damwon Gaming – Lowkey Esportsover 23.5 (1 mapa)1.57LvBet
Damwon Gaming – Lowkey Esportsover 22.5 (2 mapa)1.50LvBet
Damwon Gaming – Lowkey Esportsover 22.5 (3 mapa)1.48LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKluczowe rozstrzygnięcia Play Inów! Clutch Gaming vs Royal Youth (Typ i analiza)
Następny artykułCzy Griffin awansuje z grupy A? Według mnie tak!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.