Obie ekipy mają spore problemy na starcie letniego splitu. Oczywiście Griffin przegrało do tej pory tylko jedno spotkanie, ale ich gra jest daleka od ideału, a po drugiej stronie sumienność i skrupulatność Hanwhy już nie wystarcza by być ligowym średniakiem i z taką grą zakręcą się w dolnej części drabinki.

Nie spodziewam się po tym meczu jakiś fajerwerków, a raczej nudnego farmienia na liniach i rozstrzygnięć dopiero po pół godziny gry, bo taki styl lubią obie ekipy. Hanwha do tej pory dzięki solidności potrafiła utrzymywać równy poziom, ale nie potrafiła wygrywać na drużyny dużo lepsze, a obecna meta wymusza dużo większą agresję i oryginalność dlatego też odnieśli już dwie łatwe porażki z Sandbox i AF, a udało im się wygrać z KT Rolster.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Griffin choć próbuje adaptować się do obecnej mety to widać, że ona nie leży zespołowi. Mimo, że zwykle mieli bardzo dużą przewagę w złocie do 15 minuty to głównie wynikało to ze świetnej ilości dobitych creepów, a ich główną siłą była synergia i umiejętność walk drużynowych na zbudowanych 2-3 itemach. Teraz jednak wkradają się błędy zarówno we wczesnym jak i późniejszych etapach jak w ostatnim meczu z Sandbox.

Najlepszym spotkaniem Griffin w tym splicie była wygrana 2:0 z DAMWON Gaming. Rywale byli sparaliżowani i nie podejmowali agresywnych prób, a Griffin po prostu farmiło i potem dzięki zrobionej przewadze wygrywali walki drużynowe i mapy. Dokładnie takiego scenariusza spodziewam się również w tym spotkaniu. Hanwha nie należy do agresywnych zespołów i wątpię by próbowali tutaj szalonych akcji, a na liniach są gorsi od zawodników Griffin i według mnie ten mecz padnie łupem Choviego i spółki i to w stosunku 2:0, na które moja prognoza to 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Griffin – Hanwha Life Esports2:01.60eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit drugiego tygodnia w LCK! SKT Telecom T1 vs Sandbox Gaming (Typy i Analiza)
Następny artykułCzy JAG wygra mapę? Według mnie nie! Gen.G vs Jin Air Green Wings (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.