Nie możemy narzekać na esportową jakość w tym tygodniu w Korei, bo do tej pory mieliśmy masę naprawdę ciekawych pojedynków i jedną sensację, a była nią wygrana JAG. Po 12 porażkach i 19 mapach przegranych z rzędu dość sensacyjnie udało im się pokonać Afreecą Freecs, która według mnie 'dzięki’ temu powalczy o utrzymanie i możliwość gry w Summer Splicie.

Oczywiście drugą drużyną walczącą o to będzie JAG, ale już same wygranie przez nich mapy to naprawdę sukces dla tych chłopaków, chociaż nie oszukujmy się było to 'widowisko’, przy którym krwawiły oczy i raczej żeby nie ten dive na midzie, w którym 3 na 1 padło trzech zawodników AF to raczej skończyło by się to 2:0 dla tej formacji, ale słowa pochwały za trzecią bardzo czystą mapę w wykonaniu JAG.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak tutaj poprzeczka idzie bardzo w górę, bo przecież Hanwha mierzy w kompletnie inne miejsca niż te dwie ww. formacje i jest ekipą, o której na pewno można powiedzieć, że to najsolidniejsza drużyna w całym LCK, a na potwierdzenie tego faktu idą za nimi wyniki.

Spoglądając na tabelę Hanwha ma obecnie 0-4 i 0-8 w mapach z drużynami zajmującymi miejsca 1-4, z piątym Kingzone mają 1-1 i 2-2, zaś z dołem tabeli, a więc miejscami 7-10 notują aż 6-0 i 12-3 w mapach (w tym 2:0 z pierwszego meczu z JAG), kolejnym minusem jest to, że JAG ostatni mecz… wygrało. Dali tym samym jasny sygnał, że lekceważyć ich nie można i koncentracja w tym spotkaniu ze strony Hanwhy będzie na pewno na wyższym poziomie niż jakby JAG przystępowało do tego meczu z 0-13 i 1-26. Według mnie będzie 2:0 i moja prognoza na to to 8/10.

MeczTypKursBukmacher
Hanwha Life Esports vs Jin Air Green Wings2:01.56Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy ja oszalałem? Indictive Esports pokona PRIDE! (Typ i Analiza)
Następny artykułWracamy z LEC! Na start Misfits vs FC Schalke 04 (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.