Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, bukmacher jest zmuszony do legitymowania wszystkich swoich klientów – w taki sposób, by miał pewność co do ich wieku. W lokalach stacjonarnych odbywa się to oczywiście poprzez okazanie dowodu tożsamości. Jak bukmacher STS rozwiązał tę kwestię w swoim serwisie internetowym? Czym jest weryfikacja konta, jak przebiega i co tak właściwie daje? O tym wszystkim – poniżej.

bukmacher weryfikacja
Weryfikacja konta w serwisie internetowym bukmachera

Dlaczego weryfikacja konta jest w STS niezbędna?

W STS rejestracja prowadzi do stworzenia tak zwanego konta tymczasowego. Z samej jego nazwy można wywnioskować, że nie jest ono przeznaczone na zawsze. Aby korzystanie z usług bukmachera było możliwe, w końcu trzeba będzie przekształcić je w konto stałe. Weryfikacja konta jest wymogiem koniecznym do spełnienia przez bukmachera, dającym mu pewność, że właścicielem tego konta jest osoba pełnoletnia. Przy okazji jest też dla niego swoistą ochroną przed zakładaniem kilku kont przez jednego użytkownika (a przez to i nadużywaniem promocji zapewnianych na start).

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Co daje weryfikacja konta?

Weryfikacja konta jest w STS obowiązkiem, który każdy typujący kupony na esport musi spełnić w przeciągu 30 dni od założenia konta. Najczęściej jednak obstawiający robią to znacznie wcześniej. Wynika to z zalet, jakie zapewnia. Dzięki niej:

  • odblokowujemy dostęp do wypłacania środków, które na koncie tymczasowym jest zablokowane,
  • zniesiemy podstawowe limity obstawiania – istnieje limit sumaryczny stawek, za które możemy zagrać na koncie tymczasowym – na tym stałym już go nie ma,
  • zyskamy możliwość korzystania z wszystkich promocji – niektóre bonusy bukmacherskie są dostępne wyłącznie dla typujących ze zweryfikowanym kontem.

Jak przejść przez proces weryfikacyjny?

Aby zweryfikować własne konto, najpierw musimy je oczywiście posiadać. W STS rejestracja trwa zaledwie kilka minut i jest banalnie prosta. Pamiętajmy, by w jej trakcie wykorzystać w STS kod promocyjny, dzięki któremu już na start pozyskamy dodatkowe środki na typowanie. W wyniku rejestracji zyskamy dostęp do konta tymczasowego – będziemy mogli obstawiać, jednak z pewnymi ograniczeniami.

Weryfikacji konta możemy dokonać klikając w komunikat wyświetlany na stronie głównej, albo też przechodząc do ustawień konta w STS i wybierając opcję “Zweryfikuj konto”. Sama w sobie weryfikacja wymaga od nas podania numeru konta bankowego, ale też podesłania bukmacherowi skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. Co istotne, zdjęcie musi być wyraźne, jednak może być zrobione przy użyciu telefonu komórkowego. Bukmacher wymaga od nas podesłania tak przodu, jak i tyłu naszego dokumentu. Musimy zadbać o to, by na zdjęciu był widoczny każdy jego róg (nieważnym dowodom ucina się właśnie rogi).

Po przesłaniu STS wspomnianych dokumentów, buk ręcznie zajmie się zweryfikowaniem tego, czy wszystko w ich obrębie się zgadza. Zazwyczaj zajmuje mu to kilka minut, choć w bardziej “egzotycznych” godzinach może potrwać nieco dłużej. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, staniemy się posiadaczami konta stałego – wraz z wszystkimi towarzyszącymi mu benefitami.

5 / 5. Ocen: 5

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułFreebety na mundial w Katarze – gdzie ich szukać?
Następny artykułJak wygląda rejestracja w STS?
Legalni bukmacherzy online, promocje i bonusy za darmo od najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych. Typy bukmacherskie i analizy esportowe za darmo.