Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu u bukmachera Forbet w dniu 31 maja? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji tego operatora, który w tym dniu zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%.


Bukmacher podwyższa wygrane swoim graczom o 12%

Bukmacher podwyższa wygrane swoim graczom o 12%

W tej akcji promocyjnej może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Promocja aktywna jest jedynie w dniu 31 maja w godzinach 06:00 – 12:00.

Chcąc liczyć na większą wygraną należy w tych godzinach dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia.

Dyscyplina jaka zostanie zawarta jest dowolna, a na pewno jest z czego wybierać. Tym bardziej, że czekają nas kolejne spotkania w French Open, rusza Liga Narodów mężczyzn, czy też rozgrywaną ssą Mistrzostwa Świat U20, czy też pojedynki w e-sporcie!

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Lecz trzeba pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych,

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale kupony zagrane za środki bonusowe nie biorą udziału w tej akcji.

Kupony systemowe również są wykreślone z tej akcji.

Gracz, który dokona zawarcia kuponu, który będzie spełniał powyższe warunki promocji, a do tego zostanie rozliczony jako wygrany to może liczyć na większą wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWraca NA LCS! Counter Logic Gaming vs 100 Thieves (Typ i Analiza)
Następny artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na E-sport
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.