Dokonujesz zawarcia kuponów u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką ten operator ma dla swoich graczy. Ponieważ wystarczy zawrzeć kupon w godzinach 06:00 – 12:00, aby liczyć na większą wygraną o 14%.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Swój udział w promocji może wziąć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Należy jednak pamiętać, że ta akcja promocyjna trwa do końca marca.

Chcąc wziąć udział w promocji nie musisz nigdzie się zapisywać, ani zgłaszać swojego udziału. Ponieważ wystarczy, że dokonasz zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, a poza tym do kuponu dodasz zdarzenie specjalne o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Bonus od odbioru od bukmachera Forbet za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Na kuponie musi znaleźć się minimum cztery cztery zdarzenia, a kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Podczas tej akcji dopuszczalne są zdarzenia z oferty bukmachera na żywo jak i przedmeczowej.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak bukmacher wyklucza grania promocyjnymi w tej akcji, jak i freebetami. Również kupony mające zdarzenia ze sportów wirtualnych nie biorą udziału w tej akcji.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14% o ile kupon zostanie rozliczony jako wygrany. Rozliczenie kuponu promocyjnego następuje każdego dnia do godziny 13:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułRozpoczynamy ostatnią prostą do Play Offów! Misfits vs Splyce (Typy i Analiza)
Następny artykułBonus 29 PLN do odbioru bez wpłaty
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.