Pierwsza kolejka w Spring Splicie 2020 rozgrywek LEC zapowiada naprawdę sporo wyrównanej walki i już nawet pierwsze spotkania mogą pokazać wpływ zmian na poszczególne drużyny i na pewno jedną z takich jest Schalke, które postawiło w tym splicie trochę 'all in’, ale również Excel nie próżnowało i widać, że nie są zainteresowani dołem tabeli, tylko chcieliby powalczyć nawet o top 8.

Koreańczycy na solo liniach Dreams i Mickey, do tego Caedrel w lesie oraz Patrik i Tore to właśnie skład Excel na zbliżający się sezon. Mimo, że szczególnie przyjście Patrika to ciekawy transfer, ale według mnie to wciąż zdecydowanie za mało by dobić się do ósemki. Nie jestem fanem Koreańczyków w Europie, bo 80% z nich zupełnie nie zdało egzaminu, a powierzenie dwóch solo alejek tym zawodnikom to co najmniej ryzykowny pomysł.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Co do ryzykownych pomysłów to kilka takich pojawiło się w zespole FC Schalke 04. Oczywiście pierwszym z nich jest zatrudnienie FORG1VENA i jest o powrót Greka do LEC, ale jak będzie w podobnej formie kiedy z niej odchodził to będzie strzał w dziesiątkę. Innymi ryzykownymi pomysłami to na pewno Gilius w lesie i Dreams jako wspomagający. Dreams powinien sporo skorzystać na pracy z Forg1venem, ale Gilius to taki trochę niespełniony talent tułający się po różnych zwykle akademiach i ciężko jest wierzyć w to, że w końcu wypali.

Jednak w porównaniu leśników Gilius nie wypada jakoś tragicznie, bo Caedrel to nie jest wcale wyższy tier. Do tego uważam, że Odoamne razem z Abbedagge będą mieć przewagę na solo liniach i jednak stawiam, że Forg1ven nie zszedł poniżej pewnego poziomu, a gość naprawdę potrafił robić różnicę na dolnej alejce i zniszczy tutaj wciąż młodego i niedoświadczonego Patrika. Wydaje mi się, że Schalke 04 powalczy w tym splicie o ósemkę zaś Excel Esports będzie zdecydowanie poza nią i tutaj niemiecka organizacja pokaże dużo większą jakość, a na ich wygraną daję 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
FC Schalke 04 – Excel Esports11.65LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBonus dla każdego na Esport od STS. Pula nagród 5 000 złotych.
Następny artykułCzy to jeszcze LEC? Team Vitality vs SK Gaming (Typ i analiza 24.01.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.