Już dziś w Ultralidze odbędzie się ‚Mały Finał’, który nazywam też Finałem Mistrzostw Polski, bo obie ekipy w całości składają się z Polaków. Smaczku temu meczowi dodaje też ‚odwieczna’ rywalizacja trenerów obu ekip Veggiego i Hatchego o miano najlepszego trenera Ligi Legend w Polsce, a i sam fakt, że panowie w wywiadach nie raz się ‚podszczypują’.

Myślę, że bez względu na to kto przegra to ww. panowie bardzo mocno wezmą to do siebie i jest to pojedynek niezwykle ambicjonalny szczególnie dla trenerów. Przed meczem na papierze lepiej wygląda Devils.one (stare EPC), to oni wygrali dwa mecze w fazie grupowej na IHG, ale nie były to łatwe przeprawy, a IHG w Play-Offach już pokazała pazur.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeszcze z Wisłą Płock nie wyglądało to zbyt dobrze i byli o krok od pożegnania się z sezonem pierwszym Ultraligi, ale już w spotkaniu z PRIDE pokazali, że nawet w roli outsidera potrafią dać dobre show i dość niespodziewanie wyeliminowali swoich oponentów bez straty chociażby mapy, a sama gra IHG była godna podziwu i na pewno trochę respektu Devils.one do nich nabrało. Tym bardziej, że sami dość wyraźnie przegrali na Rogue 1:3, a jedną mapę ugrali głównie przez eksperyment na dolnej alei, który skończył się fiaskiem.

Kolejne trzy mapy w tamtym półfinale pokazały, że Rogue jest murowanym faworytem i najlepiej zorganizowaną drużyną w Ultralidze i raczej nie ma znaczenia jak wysoką formę zaprezentuje IHG, czy też Devils.one. Sądzę, że w finale zobaczymy jednak IHG, a najważniejsza będzie prawdopodobnie pierwsza mapa. Jedni i drudzy mają bardzo doświadczonych zawodników, ale wydaje mi się, że w formacie Bo5 nie ma lepszego ‚lisa’ niż Fryderyk ‚Veggie’ Kozioł i ten człowiek już raz pokazał, że potrafi doskonale przygotować drużynę na wyżej notowanego rywala i myślę, że dziś to powtórzy oraz to IHG zobaczymy w wielkim finale z Rogue i na European Masters. Na dwie mapy ugrane przez IHG dam mocne 8/10 zaś na sam awans do finału 6/10.

MeczTypKursBukmacher
Illuminar Gaming – Devils.one1 (+1.5)1.76Etoto
Illuminar Gaming – Devils.one12.60Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

betfan kod promocyjny