Już tylko dwie niewiadome w składzie na MSI i jedną z nich jest kto będzie reprezentował Chiny na tym turnieju, a odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę kiedy to ww. drużyny stoczą swój bój do trzech wygranych map. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Ig, które jest aktualnym mistrzem świata.

Invictus w fazie grupowej nie poradziło sobie aż tak dobrze jakby wszyscy się spodziewali, ale jednak drugie miejsce i bezpośredni awans do półfinałów w tak ciężkiej lidze nie jest złym wynikiem. Oczywiście zdecydowanie najlepszymi zawodnikami w tym sezonie są Rookie i JackeyLove, a więc zawodnicy, którym w wielkim stopniu zawdzięczają wygranie mistrzostw.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ciekawsza sytuacja ma się z JD Gaming. Oni fazę grupową zakończyli na odległej ósmej pozycji i do Play Offów weszli tzw. 'psim swędem’, bo jeśli Bilibili Gaming w ostatnim swoim spotkaniu wygraliby nawet 2:1 (przegrali 1:2), to JD Gaming byliby poza Play Offami. Jednak wyszli dalej i pokazali jak piękny może być esport. Najpierw wygrana w pierwszej rundzie z Team WE 3:1, a potem dwa pięciu mapowe boje najpierw z RNG, a potem z FunPlus Phoenix ekipą, która zdominowała fazę grupową, ale jednak były to dwa zwycięskie boje dla JD i sensacyjnie weszli do finału.

Teraz jednak poprzeczka poszła jeszcze w górę. Co jak co, ale solidność IG jest doskonale znana i wszyscy wiedzą, że jeśli otwiera się okienko do sukcesu to grają jak z nut i go osiągają. Tak było na MŚ kiedy odpadła masa faworytów, tak będzie i teraz. Mimo, że w fazie grupowej to JD okazało się górą 2:1 to tutaj ich piękny sen według mnie pryśnie i przegrają z presją, ale nawet drugie miejsce będzie dla nich mega sukcesem. Sądzę, że będzie tutaj 3:0, ale zagram bezpiecznie na -1.5 mapy i daję na ten typ 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Invictus Gaming – JD Gaming1 (-1.5)1.60STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKto straci szansę na grę w LCK? Team Vsg vs Es Sharks (Typy i Analiza)
Następny artykułCzy FW zabraknie na MSI? Według mnie tak! Flash Wolves vs MAD Team (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.