Już dzisiaj zakończymy sezon numer dwa w Ultralidze i tak jak w pierwszym sezonie w finale zmierzą się drużyny Rogue oraz Devils.One, które będą reprezentować polski region na EU Masters i wszyscy mają nadzieję, że pójdzie im lepiej niż w ostatniej edycji, gdzie apetyty były naprawdę duże, a wyszło jak wyszło.

Finał pierwszego sezonu dostarczył nam nadspodziewanie dużo emocji i gdy wydawało się, że Rogue prowadzące 2-0 wygra finał w cuglach to wtedy D1 zerwało się do odrabiania strat i doprowadziło do piątej mapy, którą niestety przegrali i to amerykańska organizacja grająca w polskiej lidze wygrała cały split. Oczywiście wszyscy życzyliby sobie powtórki z tego finału lecz…

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

O to będzie naprawdę ciężko. Niestety przed startem finału D1 ma spore problemy głównie kadrowe. Matisław dwa dni temu wyszedł ze szpitala i jego występ w finale stoi pod znakiem zapytania, a nawet jeśli zagra to kolejną wielką niewiadomą będzie jego forma, szczególnie fizyczna, ale również i ta w grze, bo nie miał styczności z Ligą od kilku dni. Jeśli jednak nie zagra to wystąpi dwóch nominalnych toplanerów i Sinmivak będzie miał naprawdę ciężkie zadanie, bo od niedawna trenuje z pierwszym zespołem.

Do tego zagra na IBo, który również w Rogue jest dość nowy, ale mimo wszystko dostał już naprawdę sporo czasu by wejść do drużyny, a w pierwszym Best of Five przy stanie 1-2 sam poniósł dwie gry i wprowadził swój zespół do Wielkiego Finału jako pierwszy slot i zapewnił EU Masters. Wydaje mi się, że w tym finale nie ma dobrych rozwiązań dla D1 i nawet jak na IHG wystarczyło (choć w mojej opinii rywale podarowali im dwie pierwsze mapy) to tutaj poziom rośnie niemiłosiernie w górę i prawdopodobnie zobaczymy pierwsze 3-0 w tych Play Offach, a na mój typ dam 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
Rogue – Devils.One1 (-2.5 map)2.15STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDarmowe bonusy do 500 PLN za aktywność u bukmachera BetClic
Następny artykułE-Sport: Berlin Major 2019 darmowe vouchery od bukmachera STS
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.