Niestety wczoraj niedyspozycja fizyczna Kashtelana przeszkodziła w 'Świętej Wojnie’ na Summoners Rifcie i Devils.one praktycznie bez żadnego oporu weszło do wielkiego finału pierwszego sezonu Ultraligi, w którym czekała na nich ekipa Rogue, która awansowała do finału poprzez wygraną z… Devils.one. Trzeba powiedzieć, że ta drabinka na pierwszy rzut oka dość nieczytelna jest bardzo interesująca i pozwala na swoiste 'redemption’.

Choć ja w żadne odkupienie nie wierzę i pisałem już o tym wczoraj, że murowanym faworytem do wygrania Ultraligi jest właśnie zespół Rogue. Mało tego uważam, że Akademia grająca w polskich rozgrywkach pokonałaby w formacie Bo5 zespół Rogue występujący w LEC, który w najwyższej europejskiej klasie rozgrywkowej bez Finna i Vandera w składzie nie wygrał nawet mapy, a i Rogue będzie faworytem całego European Masters.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ich gra makro na mapie to zupełnie inny poziom niż każda następna drużyna Ultraligi, ale również umiejętności indywidualne mają najlepsze w lidze, do tego dochodzi decyzyjność i po prostu lepsze przetrenowanie późnych etapów gry, w których doskonale wiedzą co chcą zrobić. To oddziela dobre drużyny od tych 'średnich’. Rogue praktycznie się nie gubi po fazie liniowej i popełnia naprawdę minimalną ilość błędów.

Pokazał to właśnie półfinałowy mecz między tymi ekipami. Rogue wygrało ten mecz 3:1, ale jedną mapę stracili tylko przez eksperymentalny botlane z Soną jako 'APC’. Za to w normalnych warunkach dwie mapy wygrali niezwykle gładko i dopiero kiedy to Devils.one zaczęło wprowadzać 'młyn’ w pickach i banach to Rogue trochę się pogubiło i popełniło parę błędów na czwartej mapie, która ostatecznie i tak wygrali. Wydaje mi się, że już w samym finale nie będzie miejsca na kombinowanie i Rogue zagra klasycznymi kompozycjami, a klasyczne kompozycje to właściwie 3:0 dla Rogue. Bezpieczny typ na -1.5 mapy na Rogue oceniam na 9/10 zaś same 3:0 to dość mocne 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Rogue – Devils.one1 (-1.5)1.35STS
Rogue – Devils.one3:02.31STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWielka bitwa naszych czasów! Illuminar Gaming vs Devils.one (Typy i Analiza)
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt na spory wirtualne
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.