Amerykanie doczekali się końca Spring Splitu, w którym o mistrzostwo powalczą ww. ekipy. Można dyskutować o tym czy jest to optymalny skład finałów, ale TSM czysto 'esportowo’ zasłużyło na ich kolejny finał w karierze. Piękne spotkanie półfinałowe, w którym wrócili ze stanu 0-2 w mapach i niewątpliwie wielka w tym zasługa Bjergsena, który w trzech ostatnich mapach zagrał na KDA 38! Do tego dużo lepsza gra Zvena i wystarczyło by wrócić z dalekiej podróży.

W końcówce sezonu zasadniczego to właśnie TSM było najsilniejsze. Kapitalny finisz 6:0 i potem dobra gra w Play Offach to jednak według mnie trochę za mało by być faworytem w spotkaniu z Team Liquid. Oczywiście można mieć obawy co do formy TL, ale według mnie była to chłodna kalkulacja. Wiedzieli, że wygrali rundę zasadniczą to po prostu testowali limity różnych postaci, by w Play Offach już znów pokazać wysoką formę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Tak właśnie było w półfinale, gdzie bez straty mapy ograli FlyQuest i dwie z trzech map to były bardzo wyraźne stompy. Do tego sam skład TL idealnie kontruje poczynania TSM. Jensen jest doskonały w grze control mage, które mocno ograniczają poczynania przeciwnego midlanera, a jeśli uda się ograniczyć Bjergsena to TSM praktycznie nie istnieje.

Mało tego Impact to jednak zdecydowanie lepszy toplaner niż Broken Blade, który lubi sobie niepotrzebnie zaryzykować, a i na dolnej alei Doublelift i CoreJJ są najlepsi w Ameryce, a więc lepsi od Zvena i Smoothie. Najwięcej pytań jest w lesie, gdzie Xmithe stać na genialne zawody, ale czasem gra również poniżej swojego poziomu, ale Akaadian również ma skłonności do zbyt dużego ryzyka, więc mam nadzieję, że bardziej doświadczony leśnik postara się to wykorzystać. Reasumując ograniczysz Bjergsena i nie zostawisz mu Assasinów = wygrałeś finał i według mnie będzie to jednostronne widowisko, a osobiście próbuje 3:0 i 3:1, ale tutaj polecam czyste zwycięstwo i handicap -1.5 mapy na TL, a szanse na to oceniam na 75 i 60 procent.

MeczTypKursBukmacher
Team Liquid – Team SoloMid11.60STS
Team Liquid – Team SoloMid1 (-1.5)2.33STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy MAD Lions odpadną już teraz? Według mnie nie. MAD Lions vs Crvena Zvezda (Typ i Analiza)
Następny artykułDrugi mecz eliminacyjny do głównej drabinki EU Masters! Misfits Premier vs Diabolus Esports (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.