Długo myślałem jak ugryźć te spotkanie półfinałowe, które przez społeczność League of Legends zostało okrzyknięte przedwczesnym finałem, ale ostatecznie postawiłem na to, że europejska formacja zamelduje się w finale MŚ, gdzie już czeka ekipa FunPlus Phoenix. Choć szczerze mówiąc wydaje mi się, że będzie powtórka z MSI i obie ekipy zagrają ze sobą aż pięć map, a i czeka nas wspaniałe widowisko!

SK Telecom T1 na chwilę obecną wygląda na… najlepszą drużynę na tym turnieju, ale na tym twierdzeniu w ćwierćfinale na Splyce powstała jedna zadra, bo jak są do tyłu we wczesnym etapie gry to nie bardzo wiedzą jak z tego wrócić. Dla nich najlepszym scenariuszem jest gra na równi do 25-30 minuty, a potem deklasacja w walkach drużynowych, ale trzeba zadać sobie jedno pytanie czy G2 na to pozwoli? Dobrze wiemy jakie jest G2.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Potrafią być tak agresywni jak praktycznie żadna inna ekipa na świecie i do tego w jakiś niewytłumaczalny sposób świetnie odnajdują się w tym ich totalnym młynie. Mam tylko jedną wątpliwość co do nich – czy udźwigną presję. Do MSI podchodzili jako totalny underdog i nikt nie wierzył, że mogą tam wygrać, a tutaj są jednymi z faworytów od początku turnieju i choć grają naprawdę dobrze, to np. ostatnia mapa z Damwon Gaming pokazała, że jest tam trochę nerwowości, bo wyluzowane G2 skończyłoby ją w 17 minut.

Jednak tutaj z pomocą przychodzi… samo SKT. Ich legenda jako organizacji i legenda Fakera jest tak wielka, że zapominasz o stresie tylko chcesz pokonać mistrzów. Nawet jeśli nie są mistrzami świata to ich status ekipy numer 1 jest niepodważalny i ta motywacja pojawia się sama. Myślę, że taki czynnik zadziała w tym półfinale i stres będą odczuwać Koreańczycy, bo u nich dwa lata bez wygranych MŚ to jak wieczność. W tym spotkaniu G2 może wygrać, zaś SKT musi, a to nie będzie dobre dla samego stanu psychicznego zawodników. Sama seria zapowiada się na niezwykle długą, ale z każdą minutą to G2 będzie na tym zyskiwać i jakbym miał pokusić się o dokładny wynik postawiłbym na 3:2 dla G2, ale gram tylko to, że zameldują się w finale z 70% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
SK Telecom T1 – G2 Esports22.45STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPierwszy półfinał MŚ! Invictus Gaming vs FunPlus Phoenix (Typy i analiza)
Następny artykułPodsumowanie Października 2019!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.