
Już zdobyłem trochę doświadczenia w typowaniu zawodników i teraz 'mój szablon’ jest prosty. Wybieram zawodników ze spotkań, gdzie według mnie nie ma większych szans na niespodziankę i gram na over jednego z zawodników faworytów lub under tych na przegranej pozycji. Jednak nie gram już dwóch zawodników na jednej mapie szczególnie z obu ekip, bo w przypadku niespodzianki to raczej z góry są dwa minusy.
Pierwszy typ – Humanoid over 3.5 zabójstw. Marek i jego MAD Lions zagrają dzisiaj na FC Schalke 04 i oczywiście są zdecydowanymi faworytami tego spotkania, bo niemiecka organizacja w spring splicie gra fatalnie i nawet po zamianach udało się ugrać im dwie jakieś losowe mapy. Humanoid w spotkaniach, które MAD wygrywało ma średnią ponad 5 zabójstw na mecz i tę linię pokrywał w 5/7 przypadków. Do tego zanotował już 11 solo zabójstw co daje średnią prawie 1 na mecz. Dziś zagra na Abbedagge, a więc najjaśniejszą postać w Schalke i Niemiec jest odpowiedzialny aż za 35% całych obrażeń w drużynie co daje mu zdecydowanie pierwsze miejsce w lidze pod tym względem, ale ryzyko zadawania obrażeń okupuje bardzo dużą ilością śmierci, aż 3.6 na mecz. Według mnie drużyna MAD osiągnie tu przewagę i Humanoid będzie mógł karać ofensywnie grającego oponenta, więc na over daję 80% szans.
Typ numer dwa – Jenax under 1.5 zabójstw. Tym razem wybór padł na środkowego zawodnika SK Gaming, który stanie dziś przed bardzo ciężkim zadaniem gry na Nemesisa. Młody Słoweniec w tym splicie gra niesamowicie kontrolnie i na linii Jenax nie powinien znaleźć jakichkolwiek szans na zabicie Nemesisa. Do tej pory zresztą zaliczył zaledwie dwa solo zabójstwa w dwunastu meczach, a jego średnia zabójstw to zaledwie 1.25 na mecz i dwa lub więcej notował w 33% spotkań. Do tego zaledwie w jednym meczu poniżej 30 minut zaliczył over zabójstw, a dziś zanosi się na naprawdę szybki mecz. Jeśli nie uda mu się znaleźć jakiś losowych zabójstw w walkach drużynowych to nie ma szans by zanotował 2 lub więcej zabójstwa i tutaj prognoza to 70%.
Trzeci typ – Larssen over 3.5 zabójstw. Dziś wybór padł na trzech zawodników środkowych alejek i tutaj podobnie jak w przypadku Humanoida uważam, że Rogue odniesie bardzo łatwe zwycięstwo na Team Vitality i nie wiadomo, czy u oponentów nie zadebiutuje nowa/stara twarz Selfie. Choć Selfie mechanicznie jest dużo lepszy od Sakena to jednak brak zgrania będzie tutaj dość mocno odczuwalny i Inspired będzie chciał 'usiąść’ na tej linii. Larssen w tym sezonie podobnie jak Humanoid w spotkaniach, w których wygrywali pokrywał tę linię w 5 z 7 przypadków choć jego średnia w wygrywanych meczach to około 4.5 zabójstwa na mecz. W poprzednim spotkaniu na Vitality miał 3 zabójstwa, ale patrząc na to, że meta stała się bardziej ofensywna powinien zrobić te 4 zabójstwa na75%.
Mecz | Typ | Kurs | Bukmacher |
MAD Lions – FC Schalke 04 | Humanoid over 3.5 zabójstw | 1.94 | STS |
SK Gaming – Fnatic | Jenax under 1.5 zabójstw | 2.38 | STS |
Team Vitality – Rogue | Larssen over 3.5 zabójstw | 1.94 | STS |
Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;