Spring Split w amerykańskich rozgrywkach nie poszedł po myśli ani jednych, ani drugich. CLG otarło się o Play Offy, a 100 Thieves choć przed sezonem byli stawiani za jednych z faworytów to wiosenne rozgrywki skończyli na ostatnim miejscu co było na pewno wielką sensacją i sporym rozczarowaniem dla kibiców i samej organizacji.

Oczywiście po tak słabym splicie trzeba było dokonać zmian. Do akademii zdegradowani zostali AnDa i Ryu, a zaś do głównego składu trafili Soligo i niezwykle doświadczony niemiecki leśnik Amazing. Choć nigdy nie byłem jego fanem to jego kontrolny styl gry może pomóc 100 Thieves. Szczególnie, że na dole mają Banga i Aphromoo.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Również nie obyło się bez zmian w Counter Logic Gaming, bo ta legendarna organizacja rzadko pozwala sobie na tak słabe wyniki. Choć tu transfery mnie nie powaliły. Na dolną aleję przyszedł Auto, ale wątpię by posadził Stixxaya na ławce i na górę przyszedł Ruin z Fenerbahce. Nie powalają mnie te wzmocnienia.

Według mnie 100 Thieves znalazło 'złoty środek’ w postaci Amazinga. To taki dodatkowy support w lesie, który zagra pod drużynę, a w tym wypadku najprawdopodobniej pod Banga, a ten legendarny strzelający, który wygrywał mistrzostwa świata grać potrafi. Do tego mieli bardzo dużo czasu na treningi i zgranie się. Myślę, że CLG nie będzie mocniejsze niż na wiosnę, a 100 Thieves wzmocniło się bardzo i to oni powinni te spotkanie wygrać, a moja prognoza to mocne 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Counter Logic Gaming – 100 Thieves21.77TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBonus za rejestrację od bukmachera TOTALBet
Następny artykułWiększe wygrane o 12% u bukmachera Forbet – 31 maja (piątek)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.