Aż trzy zmiany organizacji przed Spring Splitem 2020 w Ameryce i w tym sezonie nie zobaczymy Clutch Gaming, Echo Fox i Optic Gaming. Zaś 'nowe-stare’ ekipy to Dignitas, Immortals i Evil Geniuses. Czemu 'nowe-stare’? Dlatego, że każda z organizacji już się pojawiała w profesjonalnej Lidze Legend. Zmian w Ameryce jest dużo więcej i na pewno w pierwszej kolejce pojawi się sporo typów z LCS.

Zaczniemy od Immortals, a więc 'beniaminka’ w rozgrywkach choć patrząc po składzie to szczególnie sOAZa i Xmithie ciężko nazwać beniaminkami. Do tego Eika z LDLC i Altec oraz Hakuho. Jestem wielkim fanem Alteca, ale oraz wielkim antyfanem tego składu. Szczególnie dwójka panów wymienionych na początku to będzie spory 'balast’ dla drużyny i to już taki odgrzewany kotlet i mimo, że Xmithie przeszedł z Team Liquid i w ostatnim sezonie razem z ekipą osiągnęli naprawdę dużo to dla mnie był tam zdecydowanie najsłabszym ogniwem i raczej będzie tak jak z… sOAZem, który razem z Fnatic osiągali dobre wyniki, ale już potem w Misfits kompletnie przepadł. Dla mnie to kandydaci do ostatnich pozycji i wątpię by w takim składzie dograli split.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Kilka zmian i to zdecydowanie na plus zanotowała ekipa FlyQuest. Pożegnano się z dwoma supportami Wadidem i JayJ, a ściągnięto Ignara z FC Schalke 04 co jest niewątpliwie dużym wzmocnieniem. Do tego podziękowano Pobelterowi, a za niego przyszedł PowerOfEvil co jest kolejnym dobrym ruchem. Jedyne co mi się w ich składzie nie podoba to trzymanie leśnika Santorina i tutaj te same zarzuty co Xmithie po prostu już powinni dać szansę młodym utalentowanym zawodnikom i żeby postawili tutaj na kogoś innego to postawiłbym ich nawet w top 6 tego splitu.

Mimo wszystko przewaga z solo linii po stronie FlyQuest powinna być naprawdę duża, bo zarówno V1per nie powinien mieć problemu z sOAZem tak jak PoE z Eiką. Zresztą sam Eika nie jest jakimś wybitnym zawodnikiem i aż pięć lat przebijał się z drugiej ligi na te największą scenę, a w LDLC uważałem go za najsłabszego zawodnika i według mnie długo miejsca w Ameryce nie zagrzeje. Nawet jak dolna alejka Immortals i las będą sobie radzić nieźle to wątpię by szczególnie na botlanie mogli zrobić jakąś przewagę, a sam Xmithie gry nie pociągnie dlatego też dam spokojne 80% szans dla FlyQuest na wygranie tego spotkania.

MeczTypKursBukmacher
Immortals – FlyQuest21.82LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy to jeszcze LEC? Team Vitality vs SK Gaming (Typ i analiza 24.01.2020)
Następny artykułKolejne ciekawe spotkanie w LCS! 100 Thieves vs Golden Guardians (Typ i analiza 26.01.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.