Zostały już tylko trzy tygodnie pierwszej fazy grupowej w Ultralidze i od teraz każde spotkanie może być na wagę złota, a dokładniej bezpośredniego awansu do półfinału, czy też szans w 'małej grupie’, a obie ekipy znajdują się obecnie na drugim miejscu ze statystykami 6-2, a więc o randze tego meczu nie trzeba nic więcej dodawać.

Wygrany w tym spotkaniu najprawdopodobniej zapewni sobie bezpośredni awans do kolejnej fazy i stawiam tutaj na EPC. Po pierwsze z czysto technicznych spraw, bo EPC ma już za sobą dwumecz (wygrany) z IHG, po drugie mają już jedno zwycięstwo z PRIDE, a więc w bezpośrednich pojedynkach nie mogą już z nimi przegrywać.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak najważniejszym czynnikiem jest oczywiście ten e-sportowy. Esport Performance Center jest po prostu lepszym zespołem. Największą przewagę widzę tutaj na dolnej alejce i chociaż Defles i Trymbi są bardziej doświadczeni to jednak duet Lucker i Erdote jest najbardziej utalentowanym botlanem w Polsce, a i już mechanicznie naprawdę dobrym.

Przewaga jest również na midzie, bo jednak Matisław (choć ma trochę wybujałe ego) jest lepszy od Rektiva, a i w lesie Cinkrof jest niezwykle solidny, a Rybson jak zawieje od genialnych gierek po naprawdę beznadziejne. Pierwsze ich starcie trwało ledwo ponad 25 minut i EPC było zdecydowanie lepsze pod każdym względem grając na trudniejszej czerwonej stronie. Według mnie z niebieskiej PRIDE nie ma szans by urwać im grę i to EPC bezpośrednio awansuje dalej, a prognoza na ten typ to mocne 8/10.

MeczTypKursBukmacher
EPC – PRIDE11.42Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSummoners Rift spłynie krwią? FlyQuest vs Clutch Gaming (Typ i analiza)
Następny artykułCzy genialne Griffin będzie niepokonane w połowie splitu? Gen.G vs Griffin (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.