Aż trzy tygodnie przerwy w rozgrywkach LEC mogły sporo namieszać. Niektóre ekipy mogły doskoczyć do tych lepszych, albo te lepsze jeszcze bardziej oddaliły się od nich. Osobiście uważam, że dłuższe przerwy lepiej wpływają na te bardziej doświadczone ekipy, a taką niewątpliwie jest zespół Schalke.

Niemiecka organizacja chciałaby dostać się na Mistrzostwa Świata choć przed nimi jeszcze kawał roboty. Obecnie znajdują się w środku tabeli i właściwie grają jak taki 'średniak’ z przejawami gry na poziomie europejskiego topu. Ściągnęli Koreańczyka Tricka, który w lesie zastąpił Memento, ale nie wnosił do tej pory zbyt wiele, a ta przerwa może być zbawienna by złapać synergię z ekipą i odpowiednio się zgrać.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Co do synergii w zespole to nie wiem czy odpowiednią złapie zespół Rogue, który wymienił strzelającego i Pawła Pruskiego zastąpił Estończyk HeaQ, a więc jest to powrót do dolnej alejki Vander&HeaQ, ale wcale nie jestem wielkim fanem tego rozwiązania i nie uważam, że ten zawodnik najbardziej zasługiwał na awans do głównego składu Rogue, czy nawet grał lepiej od Woolite.

W tym duecie na dolnej alei to Vander zawsze był tym, który 'ciągnął do góry’ HeaQ i tym razem powinno być podobnie, ale za rywali będą mieć Upseta i Ignara, czyli naprawdę mocną dwójkę. Właściwie to wszędzie prócz może środkowej alei odstają dość znacząco i z HeaQu w składzie myślę, że mają znikome szanse na wygranie dlatego też moja prognoza na wygraną rywali to 85% zaś na pokrycie handicapu zabójstw to 75%.

MeczTypKursBukmacher
Rogue – FC Schalke 042 (-5.5 zabójstw)2.01LvBet
Rogue – FC Schalke 0421.52STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy Dominus Esports przełamie się w meczu z Bilibili Gaming? Myślę, że tak! (Typ i Analiza)
Następny artykułUwaga, nuda na Rifcie! Excel Esports vs Origen (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.