Przez bardzo słabe wyniki w lutym postanowiłem zrobić sobie przerwę od e-sportu i zresetować głowę. Wczoraj na sucho bardzo fajny dzień w Ultralidze, gdzie udało mi się poprawnie wytypować 4 z 4 spotkań, więc dziś już wkraczamy z analizami do poszczególnych spotkań i zaczniemy od jednego z ciekawszych pojedynków dzisiejszego dnia i choć kursy tego nie sugerują to uważam, że może być to równiejsze spotkanie niż się wszystkim wydaje.

Devils.one jest w bardzo mocnym odwrocie i wczoraj zagrali zdecydowanie najgorszą gierkę w swoim wykonaniu jeśli chodzi o trzeci sezon Ultraligi, gdzie K1CK wręcz się po nich przejechało i zamknęli im szanse na drugie miejsce i bezpośredni awans do półfinałów. Już w tamtym tygodniu widać było spadek formy Czajka i spółki, bo przegrali z PRIDE, a i z Piratami wygrali głównie przez błąd, a raczej wielbłąd Roisona. Widać, że bardzo młody skład Zeturala słabo poradził sobie z presją 'drugiej siły w lidze’, bo przecież był taki moment, że byli na tym miejscu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Zmiany w Lidze Legend szczególnie w patchu 10.4, a więc obecnie granym w Ultralidze mają najlepsze zmiany dla AVEZ. Szczególnie nerf popularnego 'zegarka’ przywraca do mety zabójców, a więc to co Bucu kocha najbardziej i wczoraj już pojawił się słynny Zed i trzeba przyznać, że robił naprawdę dobrą robotę. Chociaż AVEZ popełniło kilka błędów to jednak pokazali to z czego byli znani np. w poprzednim sezonie, a więc świetne walk drużynowe. W newralgicznych momentach potrafili wyłapać najważniejsze postacie PRIDE i zasłużenie wygrali te spotkanie.

Już od dwóch tygodni można było zaobserwować rosnąca formę zawodników AVEZ. Do tego pomaga sama gra, bo zmiany w niej jak najbardziej na korzyść Bucu i spółki. Z kolei zmiany w grze nie są na korzyść DV1 bo rozgrywka zaczyna nam przyspieszać, a oni raczej preferują tę późniejsze etapy gry, gdzie zawodnicy mają po 3-4 przedmioty, a ich wczesne etapy gry nie są jakoś wybitne i według mnie AVEZ może tutaj zrobić sobie nawet parę tysięcy złota przewagi i jeśli nie popełnią jakiś karygodnych błędów nawet wygrać te spotkanie. Moje predykcje na ten mecz to zwycięstwo AVEZ – 50%, Handi dodatnie +11.5 zabójstw na 90%, oraz over 21.5 zabójstw 80%.

MeczTypKursBukmacher
Devils.one – AVEZ26.02STS
Devils.one – AVEZ2 (+11.5 zabójstw)1.80STS
Devils.one – AVEZOver 21.5 zabójstw1.72STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKryzys w G2 Esports? Spotkanie z Excel Esports da dużo odpowiedzi! (Typy i analiza 21.02.2020)
Następny artykułKolejny mecz Ultraligi! Illuminar Gaming vs Diablo.Chairs (Typy i analiza 04.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.