Trzeba było troszeczkę odpocząć od bukmacherki i zrelaksować się przy samym oglądaniu Ligi Legend i na pewno tak się stało, bo akurat bardzo dużo spotkań o naprawdę wysoką stawkę udało mi się obejrzeć i było kilka naprawdę ciekawych pod względem bukmacherskim typów i coś tam udało się złapać, ale jednak skupimy się na nowym otwarciu i tutaj powalczymy na EU Masters. Na start 'polskie’ mecze z K1CK i AGO w roli głównej.

Team Singularity to najlepsza drużyna z nordyckiej ligi, gdzie dość niespodziewanie wygrali na Vipers inc, które było lepsze w fazie grupowej, a TS do Play Offów nie zrobiło żadnych zmian. Jednak udało się wygrać i awansować bezpośrednio do EU Masters z kolei Vipers zajęło trzecie miejsce w grupie A w Play Inach ustępując Team GamerLegion i eSubie. Nie świadczy to dobrze o poziomie ich ligi, bo Vipers znacznie odstawało od swoich rywali, a to jest porównywalny poziom do Team Singularity i ten trzeci pool to raczej tylko z racji tego, że ekipy z kwalifikacji dostawały automatycznie czwarty koszyk.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Właśnie taką drużyną było K1CK, które jak to już nas przyzwyczaiło czasem zachwycało, a czasem kompletnie rozczarowywało. Fazę grupową przeszli z wynikiem 5-1 i jednak ta jedna przegrana mapa to mimo wszystko wpadka. Choć wygrali grupę to w drugiej fazie kwalifikacji trafili na MAD Lions Madrid, a więc hiszpańskiego potentata i mimo, że nie byli faworytami odwrócili losy spotkania z 0-1 i te kolejne dwie mapy w ich wykonaniu naprawdę wysokiej klasy pokazały, że ekipa złożona z pięciu Polaków jest naprawdę gotowa na europejski turniej.

K1CK ma świetnie opanowane podstawy gry i tutaj wielkie uznanie dla Delorda, który świetnie poukładał ekipę pod względem makro. Mają naprawdę świetne zrozumienie tego co powinni robić w danym momencie i szczególnie jak są do przodu to ich rozgrywanie mapy wygląda naprawdę imponująco i według mnie jeśli nie popełnią jakiś znaczących błędów mechanicznych to ekipy z nordyckiej ligi nie mają żadnych szans na naszą formację. TS trafiło do naprawdę mocnej grupy i tu szykuje się 0-6 i trzeba łapać dobre kursy póki jeszcze nie wystawiają na rywali po @1.10-1.15. Daję tu 90% szans na zwycięstwo K1CK.

MeczTypKursBukmacher
Team Singularity – K1CK21.43Betfan

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDruga faza Play In! Defusekids vs Sector One (Typ i analiza 09.04.2020)
Następny artykułMistrzowie Ultraligi rozpoczynają EU Masters! AGO Rogue vs Defusekids (Typ i analiza 22.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.