Po przerwie na Premier Tour wracają zimowe rozgrywki z cyklu ESL i już na starcie niewątpliwie jednym z hitów powinno być ww. starcie, ale to tylko teoretyczne dywagacje i ocenianie przez nazwę zespołów, bo na chwilę obecną zespół Mause jest w tragicznej formie i 0-4 w Premier Tour tylko to potwierdza, a przecież mieli jedną z łatwiejszych grup z OP innogy eSport i Unicorns Of Love Sexy Edition.

Jednak pierwsze symptomy było widać już wcześniej. Świetnie rozpoczęli zimową edycję ESL, bo przecież po czterech meczach mieli 3-1-0 i 7:1 w mapach idąc łeb w łeb a AD Hoc. Jednak ostatnie dwa tygodnie to już równia pochyła. Najpierw przegrali z OP innogy eSports, a potem remis z PENTA 1860, a więc ekipami, które okupują dolną część tabeli i wcześniej wspominany fatalny występ na Premier Tour. Myślę, że zmiany w lesie i na pozycji wspomagającego wychodzą im teraz bokiem, a szczególnie brakuje Shadowa w lesie i kto wie, czy nie wróci, bo chwilowo jest bez żadnej ekipy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

W dużo lepszych nastrojach do tego spotkania podejdzie ekipa FC Schalke 04, która w Premier Tour zrobiła 3-1 i zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie, ale również i całą rundę ESL grają na naprawdę wysokim poziomie. Przegrali tylko z AD Hoc w trzecim weekendzie rozgrywek, a od tamtej pory notują trzy wygrane z rzędu (w tym jeden walkower), ale m.in pokonanie BIG czy ESG 2:0 to naprawdę dobre wyniki i zasłużenie zajmują obecnie pierwsze miejsce razem z AD Hoc. Mało tego Lurox posadził Memento na ławce rezerwowych, a przecież Szwed to były gracz pierwszej drużyny Schalke, czy też Roccat drużyn, które występowały/występują w LEC.

Patrząc na obecną formę obu ekip każdy inny wynik niż 0:2 będzie tutaj naprawdę dużą niespodzianką. Przypomnę tylko format rozgrywek, bo w ESL gra się dwie mapy, a możliwe wyniki to 2:0, 1:1 i 0:2. Mausesports obecnie gra tragicznie i przegrywa z typowymi 'ogórami’, którzy nie mają większych szans w ESL, a jednak bez problemu ogrywają tę znaną organizację. Czkawką wychodzą im dwa nowe nabytki, a w ekipie Schalke dziś mobilizacja będzie bardzo wyjątkowa aż czterem zawodnikom kończą się dziś kontrakty i na pewno będą chcieli się dobrze pokazać by je przedłużyć. Kurs z TOTALbet na pewno zachęca, a ja dam 75% prognozę na ten typ.

MeczTypKursBukmacher
Mausesports – FC Schalke 04 Evolution22.60TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium
Następny artykułZostajemy z ESL Meisterschaft! OP innogy eSports vs PENTA 1860 (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.