Już tylko po trzy spotkania dzielą nas od końcowych rozstrzygnięć fazy grupowej Spring Splitu w Europie i sytuacja jest niesamowicie ciekawa, a spotkanie Misfits z FC Schalke 04 może pogrążyć jednych lub drugich w walce o awans. Jak ciekawe będą to spotkania można zobaczyć po Vitality, które obecnie jest na drugim miejscu w tabeli, a jeszcze nie ma pewnego awansu nawet do ćwierćfinałów, gdzie wchodzi sześć ekip.

Jednak skupmy się na ww. dwójce, a tutaj wcale nie jest kolorowo, ale w dużo gorszej sytuacji są zawodnicy Schalke, którzy po fantastycznym starcie rozgrywek i drugim miejscu w tabeli z wynikiem 6-1 obecnie mają 7-8 i według mnie nie zagrają w Play Offach. Gdzieś formę zgubił Abbedagge, ale myślę, że to beznadziejna gra Memento jest prowodyrem tych wyników, a Szwed ewidentnie stracił formę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Dużo lepiej nie jest w Misfits, ale jednak oni w ostatnim czasie mają 3-2, a więc jeszcze nie ma tragedii, jednak jak na taki gwiazdozbiór i ekipę typowaną do tego by zagrozić G2 Esports to zdecydowanie zawodzą i właściwie mają sytuację podbramkową, bo do końca mecze z Schalke G2 i Splyce, a maksymalnie jeden błąd do popełnienia.

Jednak nawet słabo grające Misfits wygląda dużo lepiej od beznadziejnego w ostatnich tygodniach Schalke. Wystarczy, że trochę pomyślą i wsadzą sOAZa w jakiś komfortowy matchup przeciwko Odoamne i według mnie niemiecka organizacja zostaje bez 3/4 mapy, a tak wygrać jest szalenie ciężko, dlatego też gram czyste zwycięstwo z prognozą 8/10 i handicap na zabójstwa z prognozą 7/10

MeczTypKursBukmacher
Misfits – FC Schalke 0411.67STS
Misfits – FC Schalke 041 (-3.5 zabójstw)1.88STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWeekend w dalekiej Azji! Hanwha Life Esports vs Jin Air Green Wings (Typ i Analiza)
Następny artykułGriffin jest fantastyczne! Następna ofiara? Gen.G. (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.