Jako, że zostało nam już tylko jedno spotkanie na tegorocznych mistrzostwach to śmiało możemy przejść do podsumowania. Podobnie jak w 2018 roku mamy Europejsko-Chiński finał, ale teraz to minimalnym faworytem jest drużyna z Europy. Jeśli przewidywania ekspertów jak i bukmacherów się sprawdzą i G2 zgarnie esportowego wielkiego szlema to kandydat do MVP może być tylko jeden.

Jest to oczywiście Luka 'Perkz’ Perković zwany również jako 'Uma Jan’. Metamorfoza jaką przeszedł jest niesamowita, bo przecież rok temu przegrywał w półfinale na worldsach grając jako zawodnik… środka alei. Wystarczył rok by mówić, że jest obecnie najlepszym strzelcem co dość mocno udowadnia w tym turnieju i jest prawdziwą podporą G2.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jest niepokonany na Xayah i Kai’sie (odpowiednio 6 i 3 gry) i to on praktycznie solo wygrał dwie mapy w półfinale na SK Telecom T1 jak i w ćwierćfinale na Damwon Gaming. Jest odpowiedzialny za 25.7% obrażeń całego zespołu i do niego wędruje 25.2% złota zdobywanego przez G2. Są to niesamowite statystyki i choć KDA nie jest jakoś wybitnie imponujące, bo wynosi 3.7 to wynika to ze stylu gry G2.

Kto może powalczyć o miano MVP z Perkzem? Widzę tylko jedną alternatywę i jest nią Doinb, ale pod warunkiem, że to FPX zostają mistrzami świata. Jest zdecydowanie najoryginalniejszym zawodnikiem na tym turnieju i wyciągnął aż osiem różnych postaci do tego jest odpowiedzialny za aż 26.7% obrażeń zadawanych przez całe FPX przy tylko 22.4% udziałów w złocie. To główny autor awansu do finału i jego ruchy na mapie powodują masę problemów w przeciwnych drużynach. Jednak szanse obu oceniłbym podobnie jak szanse na MŚ tych ekip, a więc na MVP Perkza dam 60% szans, a to naprawdę spore value!

TypKursBukmacher
Perkz MVP4.00STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułESL Meisterschaft! Mausesports vs OP innogy eSports (Typ i analiza)
Następny artykułDarmowy kod promocyjny u bukmachera Pzbuk
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.