Już wczoraj wystartowało LEC, ale ja osobiście wolałem wstrzymać się z typami na bloga, bo było sporo 'inside’ info i ogólny płyn szczególnie w Vitality czy G2 Esports, ale jak się potem okazało nic wielkiego się nie wydarzyło. Podobnie jak w karuzeli transferowej, bo okienko między Spring, a Summer splitem w Europie zdecydowanie trzeba zaliczyć do jednych z najnudniejszych w historii rozgrywek.

Jedną z ekip, które postawiły na stabilizację było właśnie Rogue. Dosłowne zero zmian w rosterze mimo, że w wiosennych rozgrywkach odpali praktycznie na starcie Play Offów pokonując jedynie… Misfits to organizacja widzi przyszłość w tym składzie i ja również uważam, że Rogue ma szanse na nawet wyjazd na Mistrzostwa Świata. Szczególnie, że w nowej formule rozgrywek z Europy na turniej pojadą aż cztery zespołu, a Rogue gra tak fajną ułożoną Ligę Legend, że jeśli nie przytrafią się wahania formy to większość spotkań ze słabszymi ekipami będzie wyglądać jak te z Excel na start, gdzie bez żadnego zbędnego ryzyka wygrali mapę kończąc z wynikiem 8:0 w zabójstwach.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Blisko dużej niespodzianki było z kolei w spotkaniu Misfits, które na starcie mierzyło się z Fnatic i przez dużą część gierki pachniało tam niespodzianką, ale ostatecznie to Rekkles i spółka wzięli duszę smoka, a potem Eldera i zamknęli grę. W Misfits jedna, ale za to dość znacząca zmiana, bo Bvoya zastąpił Kobbe, który wrócił do Europy po jednym lecz średnio udanym sezonie w LCS. W Europie Kobbe to naprawdę uznana marka i top 3-4 strzelających w lidze i już na powrocie widać było, że Misfits będzie miało z niego dużo radości.

Samo spotkanie będzie ciekawe pod względem stylów obu ekip. Rogue lubi bardzo pasywną Ligę Legend z kolei Misfits świetnie odnajduje się w młynie i mimo, że ostatnio Rogue było górą w systemie Bo5 wygrywając 3:1 to jednak sporo się zmieniło. Widać, że Misfits końcówkę tamtego sezonu się 'dławiło’ i ta forma umykała z kolejnym tygodniem i sam Febiven to było za mało by ponieść tą niedoświadczoną ekipę. Tutaj nie dość, że sami dostali lekcję to doszedł jeszcze europejski wyjadacz i według mnie to kolejna ekipa, która będzie mierzyć w top 4 na koniec sezonu. Patrząc po obecnej mecie spokojnie można budować kompozycje na wczesne etapy gry, ale i te skalujące się. Rogue tu nie zmusi rywali do grania tak pasywnego jak z EE i Misfits swoje szanse dostanie, a uważam, że w tym rosterze będą potrafili je wykorzystać z kolei drużyna Vandera i Inspireda ma bardzo ciężko z powrotami do map dlatego też uważam, że na 70% wygra tutaj Misfits.

MeczTypKursBukmacher
Rogue – Misfits21.85STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTotalna przebudowa! PRIDE vs piratesports (Typ i analiza 09.06.2020)
Następny artykułMistrzowie wracają na Rift! G2 Esports vs Origen (Typ i analiza 13.06.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.