esport typy

Chociaż do samego spotkania aż pięć dni to nie ma na co zwlekać, bo wyżej już nie będzie! Kursy u wielu bukmacherów idą lekko w dół, więc najprawdopodobniej te @1.42, które oferuje nam TOTALbet będzie najlepszą opcją w spotkaniu SANDBOX Gaming vs Kingzone DragonX, a co do tego, że ci pierwsi te spotkanie wygrają nie mam wątpliwości.

Sandbox świetnie zadebiutowało w rozgrywkach LCK i najprawdopodobniej w połowie Spring Splitu będą legitymować się wynikiem 8-1 (jeśli wcześniej pokonają Afreecę Freecs w co głęboko wierzę), a więc jak na drużynę składająca się z Summita + 4 'rookies’ to naprawdę świetny wynik. Kingzone zaś połowę splitu skończy gdzieś w połowie stawki, co dla takiej organizacji będzie raczej sporym rozczarowaniem, bo np. rok temu wygrywali właśnie Spring Split i reprezentowali Koreę na MSI.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Obie ekipy stoczyły w pierwszym tygodniu już jedno bezpośrednie starcie i choć wtedy murowanymi faworytami w tym starciu byli zawodnicy KZ (kursy na Sandbox oscylowały w granicach @3.10) to jednak nowa organizacja już wtedy pokazała swoją wyższość i bez problemu wygrali tamte starcie. Największą przewagę osiągali w lesie i na górnej alejce i uważam, że w Kingzone Rascal i Cuzz są najsłabszymi ogniwami w tym zespole.

Kingzone DragonX nie miało dobrego startu, potem weekendy drugi i trzeci były w ich wykonaniu naprawdę dobre, ale już czwarty tydzień był powrotem 'starych demonów’. Brakuje jakości na górnej stronie mapy i w lesie, a przeciwko tak świetnie zgranemu zespołowi jakim jest Sandbox i któremu nie można zostawiać w ogóle miejsca na mapie. Myślę, że będzie tutaj 'powtórka z rozrywki’ i Sandbox wygra 2:0 lecz zagram spokojnie na wygraną tego zespołu z mocną prognozą 8.5/10.

MeczTypKursBukmacher
Sandbox Gaming – Kingzone DragonX11.42TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy genialne Griffin będzie niepokonane w połowie splitu? Gen.G vs Griffin (Typ i analiza)
Następny artykułSzalenie ważny tydzień w LEC! Na start mecz tygodnia G2 Esports vs FC Schalke 04 (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.