Już w środę wznowimy koreańskie rozgrywki i na pewno wiele osób czekało na powrót tej naszpikowanej gwiazdami ligi. Oczywiście nie jest to tak szalona liga jak Chińska, ale prawdziwi koneserzy lubią też poukładaną Ligę Legend, a takiej w Korei nie brakuje i na pewno można powiedzieć, że mają 'największą kulturę gry’ spośród wszystkich rozgrywek ligowych. Na pierwszy dzień wybrałem spotkanie, które wydaje się być najbardziej wyrównane spośród trzech środowych meczów.

KT Rolster fatalnie rozpoczęło Spring Split 2020 i w pewnym momencie notowali 0-5 w meczach oraz ostatnie miejsce w lidze. Jednak potem poszedł zryw i cztery zwycięstwa z rzędu wyprowadziły KT na szóste miejsce w tabeli i niewątpliwie jest to jedna z najbardziej 'pokrzywdzonych’ ekip przez tą trzy tygodniową przerwę. Fajnie zaczęła wyglądać dolna alejka Aiming&Tusin, którzy karali raz po raz swoich rywali z Griffin, Sandbox czy nawet Afreeca Freecs. Jednak ta przerwa może na nich wpłynąć negatywnie i wybić z uderzenia.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Kto najbardziej skorzystał na przerwie? Według mnie Damwon Gaming i Sandbox Gaming. Po pierwsze ten split nie układał się po ich myśli i czas na dodatkowy trening był wręcz zbawienny (Damwon przed przerwą przegrało dwa spotkania z rzędu i spadli na piąte miejsce), po drugie formuła online będzie dla Damwon niesamowitym handicapem. Nie od dziś wiadomo, że ta ekipa to mistrzowie scrimów, gdzie nawet Jankos kilkukrotnie przyznawał, że podczas takich treningów na tę koreańską formację po prostu nie da się grać i leją wszystkich i wszystko.

Obie ekipy spotkały się już w drugim weekendzie Spring Splitu. Wtedy zdecydowanie lepszą ekipą okazało się Damwon Gaming, które w ledwie powyżej 60 minut wygrało 2:0, a łącznie w zabójstwach zanotowali 30:9 i ponad 25k golda przewagi. Pierwsza gra była stompem, druga to kontrolowane zwycięstwo Damwon. W obydwu wielką różnicę robił Nuguri, który najpierw dał lekcję dla SoHwana potem zaś zastąpił go Ray, który dostał jeszcze większe bęcki. Myślę, że Nurugi online będzie jeszcze większą bestią niż w studiu i za bardzo nie wiem jak chcą go powstrzymać. Według mnie to będzie bliźniaczy pojedynek i na wygraną Damwon dam 85% zaś na 2:0 70%.

MeczTypKursBukmacher
Damwon Gaming – KT Rolster11.65LvBet
Damwon Gaming – KT Rolster2:02.78Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMały finał Ultraligi! AGO Rogue vs K1CK Neosurf (Typ i analiza 24.03.2020)
Następny artykułPółfinał Ultraligi! Devils.one vs Illuminar Gaming (Typ i analiza 25.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.