Oczywiście w Etoto mamy jeszcze starą nazwę SK Telecom T1, ale sama organizacja zmieniła nazwę na T1, więc tutaj będziemy używać poprawnego nazewnictwa. Nie muszę chyba dodawać, że jest to KeSPA Cup, a już w tym koreańskim turnieju dobrnęliśmy do półfinałów i obyło się bez większych niespodzianek choć obecność… T1 w tym gronie jest pewnym zaskoczeniem, bo wyeliminowali faworytów turnieju Gen.G.

Jeszcze dwa miesiące temu czytając takie teksty pewnie wielu z was popukało się by w głowę, ale tak jak pisałem wielokrotnie było to najciekawsze okno transferowe w historii Ligi Legend. Niestety według mnie T1 trochę na nim ucierpiało, bo z organizacją pożegnali się Khan i Clid. Pierwszy powędrował do obecnych mistrzów świata FunPlus Phoenix, a drugi właśnie do.. Gen.G, które T1 wyeliminowało w drugą stronę poszedł Roach z Gen.G, ale to młody Canna gra w KeSPA oraz Cuzz z DragonX. Według mnie zmiany te są jednak dość mocno na minus.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Oczywiście rotacje nie ominęły również Sandbox Gaming. Ściągnięto rezerwowego strzelca z T1 – Leo, do tego doszedł Route z JAG. Również do SB doszedł wspomagający Gorilla. Odszedł zaś Ghost, który obecnie nie gra w żadnej organizacji. Nie są to jakieś wielkie zmiany, bo zarówno Route jak i Leo są strzelającymi, a więc oni z kolei wymienili dolną alejkę, która była raczej piętą achillesową tej formacji i już pierwsze spotkanie z Griffin (choć mocno zmienionym) pokazało, że mogą być to dobre zmiany, a na drugiej mapie byli nawet o krok od perfekcyjnej rozgrywki.

Na razie widziałem tylko jedną ekipę, która nie popełniała jakiś kardynalnych błędów na tym turnieju i było to właśnie Sandbox. Wszystkie inne ekipy potrafiły zrobić błędy, które w normalnych warunkach przegrywają spotkania. System rozgrywek przechodzi w Best of Five, a więc jest to już formuła dość męcząca psychicznie, a zawodnicy Sandbox pokazali, że potrafią skupić się nawet na takich turniejach. Do tego dochodzi ten młodziutki Canna na górnej alejce, który będzie musiał zmierzyć się na jednego z lepszych toplanerów jakim jest Summit. Myślę, że możemy być świadkami pięciu map, a ja pogram +1.5 mapy na Sandbox z prognozą 75%. Oraz zwycięstwo Sandbox z 60% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
Sandbox Gaming – T11 (+1.5 map)1.80Etoto
Sandbox Gaming – T112.85Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSylwester z Virtualbet! DragonX vs Damwon Gaming (Typ i analiza)
Następny artykułDrugi półfinał KeSPA Cup! Afreeca Freecs vs DragonX (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.