Już dziś poznamy pierwszą parę półfinałową i według mnie będą to zespoły Misfits i Splyce, a nie jak uważają bukmacherzy BIG i MAD. Niemiecka ekipa do ósemki weszła z grupy A, która poziomem była zdecydowanie najsłabsza i mimo, że wygrali wszystkie trzy spotkania to jednak styl w jakim to robili mnie w ogóle nie przekonał.

Popełniali masę błędów szczególnie we wczesnym etapie gry, a potem nadrabiali zdecydowanie lepszą mechaniką i grą makro na mapie. Jednak tu już żarty się kończą i jeśli dadzą MSF tyle miejsca ile dawali innym drużynom do spotkania po prostu mogą nie wrócić, a nawet nie powinni, bo Francuzi to ekipa zdecydowanie najmocniejsza z którą przyjdzie im się tu mierzyć.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Do dziś nie jestem w stanie uwierzyć w to jakim cudem Misfits pokonało Rogue. Podobnie co do polskiej ekipy mam nadzieję, że MSF skończy z eksperymentami typu Taliyah + Pantheon na bocie, bo 2/17/7 to kompletna porażka, ale jedno trzeba im oddać. Pod względem taktycznym zagrali naprawdę genialnie i skupili się tylko i wyłącznie na swoich mocnych stronach rozbijając w pył taktykę Rogue.

Uważam, że drużyna awansująca z tej pary w półfinale przegra i będzie najsłabsza z tej czwórki (na Ventus z Fnatic kompletnie nie liczę). Jednak ktoś tu musi wygrać. Misfits na razie mierzyło się praktycznie z samymi mocnymi ekipami i owszem popełniali błędy, ale jednak pokazywali klasę jako drużyna, a to gra drużynowa. Według mnie będą wyglądać tutaj dużo lepiej taktycznie, a niemrawe do tej pory BIG musiałoby zagrać naprawdę dobrze by ich przejść. Ja trochę spokojniej zagram +1.5 mapy na MSF z prognozą 8/10 i wygraną ich z prognozą 6/10.

MeczTypKursBukmacher
BIG – Misfits Premier2 (+1.5)1.6TOTALbet
BIG – Misfits Premier23.05Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułForbet powyższa wygrane o 12% w piątek – 19 kwietnia
Następny artykułDrugi półfinał! MAD Lions vs Splyce Vipers (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.