Zaczynamy ćwierćfinały w EU Masters i już na pierwszy rzut lecą mistrzowie Polski, którzy niestety trafili na głównych faworytów całego turnieju Mausesports i oczywiście nasza ekipa eksportowa nie może być tutaj uznawana za faworytów. Choć z drugiej strony jest tak, że Mausesports również nie może być za bardzo zadowolone z tego losowania, bo raczej styl prezentowany przez AGO nie będzie leżał Niemcom i tu można upatrywać szans na powalczenie przez nas.

AGO mimo bardzo dobrej fazy grupowej może pluć sobie w brodę, bo dwukrotnie z LDLC kompletnie strollowali i za każdym razem kosztowało ich to pierwsze miejsce w grupie. Najpierw w grupie Woolite wskoczył do środka walki drużynowej bo myślał, że gra już się skończy. Potem już w dogrywce, a raczej jej finale znów osiągnęli niezłą przewagę i kompletnie się posypali forsując jakieś dziwne zagrania, a to drużyna raczej znana z kontroli i spokoju.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Ich styl może uratować im EU Masters, bo na Mausesports trzeba kontroli i spokoju. To Niemcy będą chcieli szarpać w tej rozgrywce, bo w końcu mają LIDERa w swoich szeregach i tutaj chyba nie trzeba go i jego umiejętności mechanicznych opisywać. Jednak już nawet na tym turnieju cała niemiecka organizacja pokazała swoje słabości i tutaj szczególnie trzeba wyróżnić i zganić ich kilka zbyt agresywnych zagrań oraz coin flipowanie akcji. U nich nie ma nic pomiędzy jest tylko totalna wygrana, ewentualnie mega klęska.

Myślę, że to spora szansa dla AGO, które będąc z przodu potrafiło w świetny kontrolowany sposób zamykać mapy. Jednak na EU Masters niestety też zrobili już kilka wielBŁĄDów i moje zaufanie do tego by mogli wygrać Bo3 znacząco spada. Myślę, że jeśli Mause zagra zbyt ofensywnie to stać AGO na tą jedną mapę, ale to będzie taki łabędzi śpiew. Niemcy wyglądają naprawdę dobrze w tym turnieju i owszem mają swoje minusy jak każda z ekip, ale mechanicznie górują nad wszystkimi dlatego też na 90% to oni przejdą dalej.

MeczTypKursBukmacher
Mausesports – AGO Rogue11.46BetClic

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.11.2017. 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBonus za obstawienie Esportu od Betclic. 40 PLN dla graczy
Następny artykułDrugi ćwierćfinał! Team LDLC vs BT Excel (Typ i analiza 05.05.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.