Niestety Play-iny nie należały do udanych i mieliśmy masę niespodzianek, lecz w głównym turnieju postaramy się to zmienić. Wylosowały nam się naprawdę 'nudne’ grupy i w każdej mamy dwóch wielkich faworytów do awansu do 1/8 finału i takim mimo beznadziejnych kwalifikacji jest zespół Rogue, który już drugiej fazie eliminacji ograło dość pewnie Origen BCN, a samo Sharks powinno być dostarczycielem punktów.

Campus Party Sharks reprezentuje włoską ligę PG Nationals i wygrali ją dość niespodziewanie. Do fazy play off weszli z trzeciego miejsca i wynikiem zaledwie 9-5, lecz świetna faza best of 5 sprawiła, że to oni zawitali na tym europejskim turnieju. Skład jednak bardzo mizerny choć iście 'europejski’. We włoskim Sharks gra Estończyk, Litwin, Rumun, Ukrainiec i Szwed. Jednak wszyscy bez jakiegokolwiek doświadczenia na scenie międzynarodowej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Rogue z kolei napędziło dużego stracha swoim fanom jak i wszystkim widzom polskiej Ultraligi. Właściwie o ich losie i ewentualnym awansie do drugiej fazy eliminacji decydował zespół BIG, który jednak nie podłożył się i wygrał z ASUS. Samą ekipę Rogue można podzielić na dwie części tą z pierwszej fazy eliminacji i tą z drugiej. W pierwszej części słabiutka gra całego zespołu bez żadnej kontroli mapy i z głupimi błędami w pozycjonowaniu się oraz słabymi rotacjami na mapie. W drugiej ich ulubiona kontrolowana gra bez większego ryzyka już ze świetnymi rotacjami i decyzjami.

Takie historie jak ta Rogue na EU Masters często kończy się dobrym wynikiem. Wystarczy przypomnieć sobie MAD Lions z poprzedniej edycji, którzy pierwszy dzień kwalifikacji zaczęli od 0-3, a dostali się do najlepszej czwórki i żeby nie kłopoty wizowe prawdopodobnie wygraliby cały turniej. Rekiny to jedna z najsłabszych jak nie najsłabsza drużyna, a Polacy dostali duży 'boost’ do pewności siebie i powinniśmy w tym Bo1 zobaczyć stare dobre Rogue. Myślę, że zobaczymy tutaj totalną kontrolę z naszej strony i handicap -6.5 zabójstw pokryjemy łatwo i moja prognoza na to to aż 90%.

MeczTypKursBukmacher
CP Sharks – Rogue Esports Club2 (-6.5 zabójstw)1.73LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTurniej kwalifikacyjny w LEC! Splyce vs Origen (Typy i analiza)
Następny artykułDruga polska ekipa wkracza do gry! Devils.one vs eNsure (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.