KeSPA Cup szczególnie przed wiosennym sezonem jest bardzo prestiżowym turniejem, bo to praktycznie jedyna okazja do wypróbowania nowych składów przed startem LCK, a trzeba przyznać, że w tym sezonie okienko transferowe w Korei, ale i w innych regionach było szalone i ilość zmian wydaje się być wręcz przytłaczająca, a również oceny siły składów trzeba zrobić od nowa. Do tego dochodzi nowa mapa, trochę przebudowana mapa oraz zmienione neutralne stwory i trzeba uczyć się całej gry na nowo.

Oczywiście przebudowa nie ominęła zespołu AF, który nie może zaliczyć poprzedniego sezonu do udanego, bo nie zagrali na żadnym turnieju międzynarodowym, a przecież dwa lata temu wystąpili na MŚ. Najważniejszą informacją jest jednak utrzymanie Kiina w rosterze, który nawet przedłużył kontrakt aż do końca 2022 roku. Z zespołem pożegnali się Ucal, Aiming i Senan. Do drużyny dołączyli Fly, Mistic i Ben. Według mnie bardzo dobry pomysł ściągnięcia bardzo oryginalnego Fly’a, który wyciąga ciekawe postacie i sam potrafi kreować metę i uznaje te transfery na plus.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Przez słabe wyniki w LCK będą musieli zacząć KeSPA Cup od fazy eliminacji, ale los do nich się uśmiechnął, bo w pierwszej rundzie trafili na Rockhead drużynę, która dopiero co dostała się do CK, a więc drugiej koreańskiej ligi i tam również nie będą faworytami by powalczyć, a raczej ich celem będzie utrzymanie się w CK. Najbardziej znanym zawodnikiem jest Ian, który miał sporo meczów w LCK (jednak praktycznie wszystkie przegrane), ale również i Pilot, który zwiedził m.in europejską ligę, której jednak nie podbił.

Będzie to wybitnie nierówne spotkanie, bo obie ekipy mają inne priorytety i będą występować w innych ligach. Celem AF będzie powrót do top 3 w LCK choć ja ich widzę bardziej na miejscach 5-6, zaś Rockhead powalczy o utrzymanie w rozgrywkach o szczebel niżej. Ian doskonale pamięta bęcki od starego AF, a te po zmianach według mnie będzie trochę mocniejsze niż przed rokiem dlatego też daję tu pewne 90% na to, że AF wygra 2:0.

MeczTypKursBukmacher
Afreeca Freecs – Rockhead2:01.37eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDarmowy freebet za aktywność od bukmachera STS
Następny artykułCzy beniaminek LCK zwojuje KeSPA Cup? APK Prince vs Brion Blade (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.