Oczywiście faworytów tego spotkania nie trudno wytypować, bo G2 będzie faworytem prawdopodobnie wszystkich spotkań w Summer Splicie. W końcu wracają do Europy jako zwycięzcy MSI, a więc z największym sukcesem europejskiej formacji od sezonu pierwszego kiedy to Fnatic wygrywało mistrzostwa świata (lecz wiele ludzi ich zwyczajnie nie uznaje).

Niestety mieliśmy dość nudne okienko transferowe w LEC i większość ekip postawiło na stagnację, a wśród takich drużyn było Splyce, które w tamtym sezonie nie wypadło źle, bo w rundzie zasadniczej zajęli czwarte miejsce, a potem i w Play Offach wylądowali właśnie na tej pozycji, a więc można powiedzieć, że grali niezwykle równo.

Udało im się nawet zremisować w sezonie zasadniczym z G2 1:1, ale jednak wygraną z siódmego tygodnia traktuję jako próbę spuszczenia Fnatic poza Play Offy, a sami mistrzowie Europy jak i MSI mogli pozwolić sobie na ‚oddanie’ paru map słabszym rywalom i z takiej okazji skorzystali zawodnicy Splyce, bo G2 ewidentnie testowało limity wielu postaci w tym meczu.

Teraz jednak karta jest czysta i pozycję trzeba będzie wyrabiać na nowo, a to oznacza, że G2 Esports potraktuję te spotkanie poważnie. Według mnie drużyna Marcina Jankowskiego Letni Split zacznie podobnie do Wiosennego i zanotują spokojne 8-10 wygranych map z rzędu, a potem ewentualnie będą rozdawać ‚bonusy’. Nie daję tutaj dużych szans zespołowi Splyce. Mogą liczyć jedynie na to, że to pierwsze spotkanie i G2 mocno przestrzeli z metą, ale według mnie na 90% Splyce będzie pierwszą ofiarą Mistrzów.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – Splyce11.32STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

Zaczynamy letni split w LEC! Na inaugurację G2 Esports vs Splyce (Typ i Analiza)
5 (100%) 1 vote[s]