Oczywiście faworytów tego spotkania nie trudno wytypować, bo G2 będzie faworytem prawdopodobnie wszystkich spotkań w Summer Splicie. W końcu wracają do Europy jako zwycięzcy MSI, a więc z największym sukcesem europejskiej formacji od sezonu pierwszego kiedy to Fnatic wygrywało mistrzostwa świata (lecz wiele ludzi ich zwyczajnie nie uznaje).

Niestety mieliśmy dość nudne okienko transferowe w LEC i większość ekip postawiło na stagnację, a wśród takich drużyn było Splyce, które w tamtym sezonie nie wypadło źle, bo w rundzie zasadniczej zajęli czwarte miejsce, a potem i w Play Offach wylądowali właśnie na tej pozycji, a więc można powiedzieć, że grali niezwykle równo.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Udało im się nawet zremisować w sezonie zasadniczym z G2 1:1, ale jednak wygraną z siódmego tygodnia traktuję jako próbę spuszczenia Fnatic poza Play Offy, a sami mistrzowie Europy jak i MSI mogli pozwolić sobie na 'oddanie’ paru map słabszym rywalom i z takiej okazji skorzystali zawodnicy Splyce, bo G2 ewidentnie testowało limity wielu postaci w tym meczu.

Teraz jednak karta jest czysta i pozycję trzeba będzie wyrabiać na nowo, a to oznacza, że G2 Esports potraktuję te spotkanie poważnie. Według mnie drużyna Marcina Jankowskiego Letni Split zacznie podobnie do Wiosennego i zanotują spokojne 8-10 wygranych map z rzędu, a potem ewentualnie będą rozdawać 'bonusy’. Nie daję tutaj dużych szans zespołowi Splyce. Mogą liczyć jedynie na to, że to pierwsze spotkanie i G2 mocno przestrzeli z metą, ale według mnie na 90% Splyce będzie pierwszą ofiarą Mistrzów.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – Splyce11.32STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na E-sport
Następny artykuł’Polska’ drużyna w LEC? exceL eSports vs Rogue (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.