Podsumowanie stycznia zrobię dopiero w tygodniu, przez natłok bieżących obowiązków nie mam czasu w weekend na to. Z bardzo fajną ofertą wyskoczył bukmacher STS i dzisiaj to oni będą bohaterami virtualbet i spróbujemy mocno wykorzystać tę nowinki jakie wprowadzili, a jest ją oczywiście czas gry na poszczególnych mapach. Oraz konsekwentnie będę grać na porażkę Misfits.

Wczoraj SK Gaming wręcz samo im się podłożyło i nie widziałem kompletnie nic co mogłoby mnie skłonić do zmienienia zdania o Misfits, bo jest to jedna z najgorszych ekip w LEC i jestem zdania, że w tym sezonie AGO Rogue byłoby naprawdę wysoko w najwyższej klasie rozgrywkowej. Średni czas map w wykonaniu Misfits to 32:29, ale tutaj bardzo mocno średnią obniżyła najszybsza porażka w Spring Splicie, bo w zaledwie 20:01 na Fnatic. Reszta spotkań była dość porządnie overowa nawet jak SK dało im trzy wielkie prezenty to mapa skończyła się w 35:01.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Excel Esports wczoraj trochę skorzystało z prezentu od MAD Lions i już w pierwszych minutach osiągnęli wielką przewagę w złocie co przełożyło się na cała rozgrywkę, która trwała tylko 33:32 i obniżyła ich średni czas map do 35:06. Prawda jest taka, że żeby taki prezent dostało G2 mecz skończyłby się w 20, a może nawet mniej minut, a tutaj i tak prawie dotrwali do linii oferowanej na dzisiejsze spotkanie.

Jeśli nie przydarzy się coś nieoczekiwanego to te spotkanie będzie trwać 40+ minut. Obie drużyny mają spory problem z decyzyjnością i szczególnie Misfits stroni od jakiegokolwiek ryzyka. Myślę, że tutaj będzie spokojne wyczekiwanie na zdobycie ewentualnej duszy smoka, a może nawet na eldera i barona oraz zakończenie rozgrywki. Żadna z tych ekip nie ma potencjału domknięcia gry bez ww. buffów dlatego też nie wierzę by któraś skończyła grę przed 34 minutą. Do tego jeśli EE nie popełni takich błędów jak SK, a ciężko zagrać tak fatalnie jak niemiecka organizacja wczoraj to jednak mają dużo lepszą (choć wcale nie wybitną) grę makro i to oni powinni osiągnąć przewagę oraz domknąć grę dlatego też na over minut daję 90% szans zaś na zwycięstwo EE 80%.

MeczTypKursBukmacher
Misfits – Excel EsportsOver 34 minut1.55STS
Misfits – Excel Esports21.61Lvbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułShowtime jak co tydzień! Team Vitality vs G2 Esports (Typy i analiza 31.01.2020)
Następny artykułKolejne spotkanie LEC! FC Schalke 04 vs MAD Lions (Typ i analiza 01.02.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.